Päevaprognoos 27.08

Armsad sõbrad, alati olen kirjutanud kui päev on tore, kuid täna võib päev olla lausa vastik. Muidugi kõigele me anname enda hinnangud. Kedagi hirmutada ma ei soovi, ise valite. Aga ees meid kohe varsti ootab noorkuu, energiat on vähem. Igal sammul, on võimalik mingi jama või takistus.

Tööl kõik võib minna tagurpidi, keegi midagi ei tea. Tekkib soov tekki üle pea tõmmata ja öelda „mind siin pole“. Nagu oleks kõik korras ja kurta pole midagi aga sees võib tekkida iivelduse tunne ja vastikus selle suhtes, mida Sa teed. Kui võimalik, vii enda tegevus miinimumi.

Sama on ka isiklikus elus, kui Sa tunned, et midagi on viltu, parem sellesse protsessi oma nina mitte pista, eriti naistele, kelle meeldib oma mehi õpetada ja näpuga näidata kuidas peab tegema. Lase asjadel minna nii nagu on, eriti kui sa väärtustad oma armsat inimest. Kui Sind tõmbab skandaalitsema võtta parem palderjani tablette või mine õue jalutama, täna hea ja vaikne ilm, mine vaatlema loodust. Kui näed, et partnerit tõmbab tülitsema, parem ole  eemal. Ära selgita midagi, ega vii oma lähedasel inimesel aju välja oma viriseva tujuga.

Liikuda on raskem, võid ohida ja puhida, liigesed ja jalad võivad valutada ja lisaks kõik võib hakata järsku. Ole ettevaatlik enda intuitsiooniga, kuid midagi kasuliku täna intuitsioon ei ütle, isegi on soovitatav oma sisemisel häälel suu kinni hoida. Rahulikult, mitte tormates, lihtsalt tunneta.

Täna kõik asjad võivad kuidagi veega olla seotud, kuid mitte positiivses plaanis, valad vee laiali kallad kruusist mööda või wc telefon kukub poti auku, valad kogemata kohvi arvuti klahvidele, vot selline päev on aga õhtu loodan on juba meeldivam.  Lohutavad viimased soojad suvepäevad, rõõmusta. Olge hoitud!

Soovin Sulle rahu ja veel kord rahu, tasakaalu, puhkamist ja jõu kogumist, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar