Päevaprognoos 22.03

Armsad sõbrad! Peale võimsat kevade algust ja täikskuud energiad on vähem aktiivsed. Täna meid ootab pehme ja mõnus reede, nagu reede peabki olema 😊 Täna on hea olla pisut tagasihoidlikum, kui muudel päevadel.

Tegele jooksvate asjadega, mis on tingitud Sinu kohustustega või tööga. Kui tunned, et oled pinges siis jätta võimalusel töö tegemata ja hiljem alustad taas. Kui Sa oled pinges ühe asja pärast siis ka muud asjad jäävad tegemata.

Suhetes inimesed liiguvad teineteise poole, kuid see on rohkem mentaalne lähenemine. Kirgede torm kustub jääb soov midagi arutada, rääkida, luua koos plaanid tulevikule. Stabiilsetes suhetes on võimalik ületada teineteise mittemõistmist, mis segas liikuda edasi. Kui suhe ei liigu, aktsepteeri ja lase lahti, ära võitle endaga , eluga ega teistega. Talvised energiad kaovad lõplikult ja koos sellega on hea lahti lasta kõik see, mis on olnud.
Jäävad probleemid silmadega ja traumade saamise oht ja sureb kõik see, kus rohkem pole eluenergiat.

Loomingu päev. Hea on realiseerida enda ideed, mudagi luua, meisterdada ja tegeleda enda hobidega. Hea on ka vaadata teiste loomingut, minna teatri või näitusele.

Pole soovitav alkoholi tarvitamine võid kaotada ennast, enda asjad ja jääda jahvatama mingit tühja teemat.

Hea aeg selleks, et lammutada kõike, mis Sind rohkem ei toeta ja vabaneda sellest igaveseks.

Päeva afirmatsioonid: Ma vabanen oma hirmudest, elu liigub oma rada ja kõik toob mulle küllust ja hüvangut, ma naudin oma tegevust ja puhkeaega. Olen aus endaga ja kergelt täidan oma ülesanded. Olen küllus, rõõm, edu, noorus, tervis ja õnn!

Soovin sulle ilusat nädala lõppu, soojust hinges ja kodus, kerget tegevust, vaimset liikumist ja arengut, head tervist, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar