Päevaprognoos 21.05

Armsad sõbrad! Täna on asjade lõpetamise ja pausi päev. Saad lõpetada seda, mille üle oled töötanud, kuid välja ei tulnud ja võib olla tekkib ka soov ennast premeerida või pidutseda.
 
Tööl ja tegevuses see tendents kajastub nii, et kes mida on varem teinud sellised tulemused ka saab. Kui mingi ülesanne ei liigu, siis see täielikult sõltub sinust, ehk kui palju Sa oled, oma jõudu, energiat ja teadmisi panustanud, ehk tulemus on selline mida Sa oled ise endale loonud.
 
Isiklikus elus on partnerluse energia. Valitseb armastus ja soojust, kuid tingimusel, et see on mõlemale kasulik, see pole omakasupüüdlikkus vaid lihtsalt selline olemine. Tekkib huvi teineteise suhtes, oskus leppida, soov jagada oma armastust. Tekkib soov olla koos teise inimesega ja tunda koosolemise soojust ja lähedust. Kui huvi puudub, siis ka muu puudub.
 
Keerulised võivad olla rahaga seotud küsimused ja ka äripartnerlusega, lihtsalt võivad tekkida takistused. Parem mitte survestada ja pisut oodata.
 
Paus ei too kurbust ega igavust, vastupidi see on positiivne periood, saad rahulikult teha oma kodused asjad, pesta aknad, koristada, korrastada, tegeleda aiaga, olla looduses, jalutada, tegeleda loominguga, hobidega ja kevadet nautida.
 
Veel säilib traumade saamise oht ja võib põhjuseta valutada selg ja jalad.
 
Tänane päev pole reede, kuid võib luua sama head meeleolu ja toob mõnusa õhtu sõltumata ilmastikust, samas võid ennast premeerida sellega, mis ei kahjusta õhtul Sinu tervist, ära liialda söögiga ja magusaga. Parem naudi suhtlemist ja lõbusat olemist.
 
Soovin meeldivat päeva, rahu, soojust, toredat meeleolu, rõõmu, lõbutsemist, mõnusat päeva ja romantilist õhtut, armastust, head tervist, edu, raha ja õnne

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar