Päevaprognoos 12.06

Armsad sõbrad! Miski hakkab liikuma ja muutuma, toimub üleminek ühest seisundist teisse. Kui sa oled varem midagi teinud, hakkad saama tulemused ja tasapisi saab alustada midagi uut. Tähtis on mõista millest oled vabanenud ja kuidas saad nüüd asju teha teisiti või saad valida uued suunad.

Töös ja tegevuses tänu Sinu otsustele on võimalik kiirem asjade või ülesannete lahendamine, midagi või keegi Sind aitab.
Suhtumine inimestega sõltub sellest, milliseid samme sa teed lähenemiseks: kas helistad, kutsud kedagi kohtingule või jalutama. Kui Sa oled valmis vastuvõtma ja oled avatud, siis keegi liigub Sinu poole. Peamine väldi ootuste loomist, ära ole klammerduv ja pealetükkiv, see väsitab. Aktsepteeri seda, mis praegu on ja kui vastused puuduvad, siis luba olla nii nagu on ja pole mõtet praegu liikuda edasi. On võimalik suhtlemine ametnikega või tähtsate inimestega, kuid ürita olla maksimaalselt asjalik.

Pole soovitav ostude tegemine, praegu on rahaga kitsas ja samas ostud ei too rõõmu.

Jalutuskäik ja liikumine on jätkuvalt kasulikumad kui passiivne puhkamine. Õhtul võid tunda jõuetust ja võimalusel mine varem magama.

Soovin Sulle ilusat päeva ja suve jätku, tasakaalu, rahu, rõõmu, head meeleolu, tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar