Päevaprognoos 18.06

Armsad sõbrad! Täna võib tunduda, et töötad-töötad aga kõik on mõttetu. Tulemused tulevad, kuid mitte praegu. Jätka rahulikult oma tegevust ja ära peatu, ka siis kui tekkib tunne, et Sa rohkem ei suuda või ei viitsi.

Langus tegevuses on seotud sisemiste hoiakutega, mis praegu meist tulevad välja. Motivatsiooni puudumine, enda töökoha mitte aktsepteerimine, ideed: „ma olen edutu“, „midagi ei tule välja“, „tööga midagi ei teeni“, mõjutab ka sisemine konflikt Sinu enda ja töö vahel, mida sa teed. Hea aeg selle kõigega tegeleda. Praegu on soovitav vaadata üle enda hoiakud ja veendumused, mõista lõplikult, et kõik on muutunud. Lihtsalt jätka oma tegevust või tööd ja praegu ära oota tulemusi.

Suhted kõikuvad, kõik on hästi, kuid tekkib soov kaevata oma mineviku. Minevik võib ennast näidata, tekkib soov tagasi minna, teha nii nagu varem. Kui Sa ootasid enda suhtes õiglust, täna saad kuulda, et keegi Sinu eelmistest solvajatest on saanud bumerangiga vastu pead. Kuid praegu on hea liikuda tuleviku, pole soovitav proovida elustada enda mineviku, luba sellel minna. Suhetes ole maksimaalselt korrektne, sõbralik ja lugupidav. Selline tendents on vajalik selleks, et tekkiks rohkem headust ja selleks, et vabaneda tülitsemise energiast. Praegu lisaks ka päikese energia võimendab kõike protsesse. Kui sa tunned, et on tekkimas tüli või skandaal kohe ürita peatada või mitte reageerida. Kui teine inimene teeb valiku olla tülitsemise energiates selline tendents jääb kestma tema elus kuni sügise pööripäevani.

Võivad valutada jalad ja silmad. Kasuta päikeseprille praegu päikese valgus ja energia on võimas ja oleks hea oma silmad kaitsta. Parem mitte liigselt koormata oma jalad vähem füüsilist koormust. Õhtul tekkib võimalus puhata ja lõõgastuda, asjad ja tegevus ei tundu tähtsatena. Kasuta võimalust ja puhka, ees meid eel ootab pingeline aeg.

Soovin Sulle head päeva, rahu, head tegevust, rõõmu, tasakaalu, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar