Päevaprognoos 26.06

Armsad sõbrad! Täna on päev kui sõnadega ja mõtlemisega eriti midagi saavutada pole võimalik. Päeva juhivad eelmised lahendamata jäänud asjad või ülesanded ja samas see võib ka mõjutada kontakte teiste inimestega. Võimalik, et just suhtlemine inimestega võib olla takistuseks asjade lahendamisel ja võib tuua pingelised ka keerulised olukorrad.

Aktiivselt liiguvad asjad mis pole seotud teiste inimestega. Kus puuduvad kontaktid, tegemist ja tööd võib olla palju ja edasiliikumine on edukas. Parem on vältida suhete selgitamist teiste inimestega. On võimalik saada vajalikud meilid, vastused ametitest. Hea on töötada kätega ja tegeleda loominguga. Võivad tekkida probleemid vajaliku informatsiooni saamisega või läbirääkimistes.

Kui Sa oma suhetes soovid midagi hävitada siis just selleks sobib tänane päev, parem vältida minevikus sorkimist. Ära otsi põhjusi, selgitusi, ega nori tüli. Kui Sinu partner nõuab selgitusi, parem ütle , et oled hetkel hõivatud või pole valmis rääkima. Parem lahkuda lahingu väljalt. Iga süüdistus võib tuua katastroofi.

Kaotuline päev finantsides. Raha tuleb ja kiirelt ka läheb, parem vältida mitte planeeritud oste. Peamine ära lase oma pähe kummalised mõtted seotud rahaga, ole rahaga täna ettevaatlik.
Kui tahad täna olla heas tervises, siis ära tee järsk liigutusi, väldi jooksmist, kummardamist, kehapöördeid. Võimalikud on peavalud. Kui pea hakkab valutama võtta valuvaigisti, parem mitte oodata millal valu lõppeb.

Head on sõidud ja reisimine, kui see pole seotud teiste inimestega. Kui Sa vajad mingite asjade lahendamist rohkem keskendu sellel, mida oleks vaja teha, varsti raskused mööduvad.

Soovin Sulle toredat päeva, rahuliku edasiliikumist, rõõmu, kergust, reipust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar