Päevaprognoos 17.04

Armsad sõbrad! Täna eimillestki sünnib uus. See mis varem oli vaid idee hakkab arenema, võib olla sa pole oodanud, aga protsess on alanud ja sellega tuleb tegeleda. Asjades võivad olla lahkhelid ja takistused, kuid see aitab leida selgust ja sa saad kõike kiirelt ületada.

Täna on kõige parem tegeleda oma rahaga, lahendada finantsilised küsimused, vaadata enda eelarvet. Kõik, mis on seotud rahaga on loogiline, tulukas, perspektiiivne. Hea on osta riided, olmekaubad ja kodukaubad. Parem mitte osta kunstitarbed ja tööinstrumendid, kui sa varem pole alustanud tegevust. Näiteks kui sa ammu joonistad ja sa vajad uued pintslid või pliiatsid, siis see ost on hea ja kasulik. Kui sa veel alles planeerid joonistamist, ära kiirusta, sest õhus on nii palju uusi ideid, et sa võid veel mitu korda ümbermõelda.

Suhetes paistab päike 😊 On palju head ja rõõmsat suhtlemist, inimesed tahavad rohkem koos olla. Tugevad on ka armumotiivid, avatud on uued võimalused ja ideed. Täna tuleb vältida kahtluseid ja mõtlemist teemal: mis juhtub, kui ma…või äkki midagi juhtub…Sellised mentaalsed kannatused ei mõista teised inimesed ja lisaks tekitavad lisakoormust suhetesse. Pärast keegi ei tea mida sellega tuleb teha.

Tervis on hea, ilmad lähevad soojaks, kuid ei tasu kiirustada käia õues riietuses lühikeste varukatega, on võimalik külmetus. Peale talve me peame veel pisut kohanema päikese soojusega. Kuni järgmise Noorkuuni on kergelt saada endale liigsed kilod. Tuleks vähendada kaloreid, kuid söögiisu on pidev, sest uued võimsad kevade energiad vajavad rohkem jõudu. Kui Sa tahad säilitada oma figuuri tuleb aktiivselt liikuda, et liigutada oma keha energiad ja olla vastavuses Kosmose energiatega. Liikumine pole edukas kui Sa tegeled asjadega või tööga. Täna tuleb vaid kiirustada kohtingule või, et teha meeldivad ostud. Täna on parem liikuda selles suunas, mis teeb Sinu tuju rõõmsaks. Kui Sa tahad välja minna kutsu sõber kohtingule 😊

Päeva afirmatsioonid: Ma usaldan ennast ja oma jõudu. Ma imetlen maailma ilu ja harmooniat. Minu Hing on avatud headusele ma loon tasakaalu kõikides elu valdkondades ja tunnen sisemist tasakaalu. Kõik toob mulle küllust, head tervist, edu ja õnne!

Soovin sulle ilusat päeva, head tuju, kergust, rõõmu, tasakaalu, rohkem positiivseid mõtteid, armastust, tervist, küllust, edu, raha ja õnne!

Rohkem arendavat infot valguseveedatar.ee

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar