Päevaprognoos 15.05

Armsad sõbrad! Täna me liigume ühest seisundist teisse, väljume vanast protsessist ja avastame uut. On võimalikud sisemised lahkhelid, tekkib palju küsimusi ja sa ei tea kelle käest küsida, et saada selgust. Kõik tänased lahkhelid näitavad, kus on nõrgad kohad Sinu plaanides tulevikule ja see mida sa arvad lõpetatud annab taas märku ja veel tuleb sellega tegeleda.

Tööl ja tegevuses on võimalik stiihilisus, tuleb jooksta erinevate ülesannete vahel. Tuleb olla kiire, täpne, tähelepanu ja oskus kiirelt ennast ümberlülitada ühelt teisele. Kõik asjad mis täna tekkivad kõik on tähtsad ja olulised.

Stiihilised on ka suhted. Võivad taas ilmutada vanad konfliktid, kuid vaid selleks, et need lõpetada. Täna tülitsemine võib tuua just selgust ja suhete tugevdamist. Head on uued tutvumised, kuid ära kohe hakka teist inimest koormama oma elu probleemidega ja midagi selgitama, parem naudi koosolemist.

Pole soovitav võtta raha võlgu ega anda, on võimalikud ebameeldivad üllatused, samas on võimalikud erinevad ootamatud tulud.

Üldiselt täna on hea päev, kõik võimalikud takistused on seotud Sinu enda arenguga ja edasiliikumisega, kuid just sellised ootamatud sündmused, mida Sa ei oota praegu loovad elu ja tuleb mõista, et pole võimalik liikuda nii nagu varem. Maa vibratsioonid pidevalt tõusevad ja see kes kiirelt ei jõua kohaneda uute tingimustega lihtsalt kiirelt lahkub. Oska olla kooskõlas endaga ja eluga. Tuju on hea, tekkib soov tahta enamat ja suuremat.

Soovin Sulle imelist päeva, aktiivsust, saavutusi, häid tulemusi, huvitavat tegevust, rõõmu, toredat meeleolu, armastust, tervist, edu , raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar