Päevaprognoos 14.03

Armsad Sõbrad! Pausid kiirelt lõppevad ja täna on oodata kiirendust, on võimalik võitlus, takistused ja nende ületamine. Ole valmis ja keskendunud enda tegevusel, mine edasi, kuid samas ära jookse peaga vastu seina. Mõtle läbi oma sammud. Kui oskad olla tasakaalus saad lahendatud mitu asja.

Päevases toimetamises on palju positiivset ja muudatuste energiat, midagi tuleb muuta koha peal kus oled. Kuskil tuleb vabaneda vanast ja tuleb teha ootamatud otsused. Täna tuleb tegeleda mitmete pisemate asjadega, selleks tuleb olla keskendunud ja kiirelt tegutseda. Kui Sa tahad palju jõuda siis täna selleks tekkivad võimalused.

Suhetes on analüüs, valikud, midagi tuleb teha või öelda. Kui ära kiirusta muidu võid iseendale seada lõksu. Võib olla Sa näed või kuuled oma partnerilt ootamatu reaktsiooni sellele mida räägid või teed. Kuid kui suhted on tupikus ja ei arene, saab rahulikult lõpetada.

Terviseseisund on hea, ole ettevaatlik kuumade asjadega ja väldi kuuma ja terava söögi söömist. Taas õhtuks või tekkida kiirelt väsimus. Parem on enda mõtted pragu need on rasked ja pidurdavad, ürita keskenduda sellel mis on siin ja praegu.

Päeva afirmatsioonid: Ma loon enda elus positiivsed sündmused, mis toovad heaolu ja küllust. Minu tulevik on suurepärane, kõik on hästi. Ma aktsepteerin kõik, mis minuga toimub ja mis muudab minu elu. Ma oskan liikuda oma eesmärkide poole, minu elu on täis rõõmu ja positiivsust, Universum armastab ja toetab mind.

Soovin sulle head päeva, rõõmsat tuju, edukat edasi liikumist, selgust, armastust, head tervist, küllust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar