Päevaprognoos 14.02

Armsad Sõbrad! Tänan päev toob rahulduse tunnet, tekkib tunne , et kõik on hästi. Lisaks on ka Sõbrapäev, imeline päev, mis on täis romantikat ja armastust. Tööl saad teha seda mis aitab lahendada ka kõige keerulisemad ülesanded, võtta vastu tähtis otsus või midagi lõpetada. Tekkivad täiendavad ressursid või leiad hea abilise. Hästi töötavad loogika ja analüüs, saad sorteerida eelmised ideed või mõtted ja jätta ainult see, mis Sind toetab. Väärtusta ennast ja tunnista. Hea on jagada ja vahetada mõtteid, innustada teisi või kuulata neid, kes pakub oma ideed.

Finantsilisel tasandil tuleb ettevalmistada tehingud, äri arendamist, ostud ja müügi. Läbimõelda kuidas tuleb see teha õieti, et saada maksimaalset kasu. Kui täna sellel pühendada aega siis ka finantsilised operatsioonid on edukad. Kui sa ootad lisatasu võimalik, et sellega tuleb oodata, eriti kui sellest varem pole tehtud kokkuleppeid.

Suhted on täis energiat, looming, uus algus ka vanades suhetes. Kui suhted ei arene, ka siin on midagi võimalik teha, näiteks rääkida tulevikust, oma tunnetest, tänada selle eest, mis on olnud, teha romantiline kohting. Parem on täna rohkem keskenduda just suhtlemisel, mõtetel ja tunnetel, mitte erootikal. Hea on alustada uued tutvumised, päev soodustab avatust, on kergem teineteis aktsepteerida ja mõista.

Tervisega ole ettevaatlik, kaitse ennast, võimalik, et on vajalikud vitamiinid ja on võimalikud traumad. Võimalusel luba endale puhata. Rõõmusta just see tugevdab kõige paremini Sinu immuunsust.

Päeva afirmatsioonid: Ma loon endale soojust ja mugavust. Armastus kaitseb mind. Ma usun ennast, andestan ja armastan. Ma usun oma jõudu ja võtan vastu kõik mis minu elus toimub. Olen rahulik ja tasakaalus. Olen hoitud ja kaitstud ja jagan oma armastust teistega!

Soovitus kaartide poolt: Naised võivad olla eriti emotsionaalsed, kui täna tuttavad või armsad mehed, unustavad avaldada tähelepanu  sõbrapäeva puhul. Ära jää ootama, ise void soovida head sõbrapäeva endale ja teistele. Naiste ootused võivad rikkuda kõike ilusat, ehk  nende ideed, ei realiseeri keegi teine 😊

Soovin ilusat päeva, rahu, kodu soojust, usku endasse, kannatlikust, armastust, tervist, küllust, edu, raha ja õnne

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar