Päevaprognoos 12.02

Armsad sõbrad! Eile ma olen kirjutanud sellest, et teisipäev ja kolmapäev võivad olla energeetiliselt keerulisemad võrreldes nädala teiste päevadega. Terve nädal on saab luua uued plaanid, kuid täna on võimalikud täitsa ootamatud pöörded mis pärast toob mõtte: Mis see oli? Paljudel inimestel võib juhtuda, et mõistus ei jaga toimuvat ja nad võivad kõike teha emotsioonide mõju all. Alles paari päeva pärast mõista, miks ta selle on endale väljamõelnud. Parem pane endale kuskile kirja: Unusta rahalisesd küsimused neljapäevani! Sest praegu kergelt pähe võib tulla mõtte: Müün kõik maha ja lähen otsima aardeid Amazona džunglisse.

Samas täna on hea meeleolu seega kergelt me teeme otsuseid.  Ka siis kui Sa täna oled täielikult veendunud, et Sinu peas on tekkinud suurepärane idee, palun oota sellega neljapäevani. Kui see on tõeline idee, siis see jääb aga kui on illusioon, siis kiirelt lahustub.

Täna on võimalikud raskused kontaktides: raske on kedagi kätte saada, pole võimalust pääseda internetti. Võimalik , et meil ei jõua kohale, näiteks pole võimalik nõu küsida, aga hädasti oleks vaja. On võimalik armukadedus ja solvumine. Eile tundsid, et armastad, täna aga tunned, et mitte.

Tööl on raskem keskenduda enda kohustustel ja ülesannetel. Romantilised mõtted, soov midagi muuta, kedagi leida, armastada, viivad Sind eemale, tahaks värsket õhku, lumekellukesi, päikest ja lindude siristamist. See kõik on juba meie Hingedes, kutsub…..kuid pisut veel tuleb oodata. Seega keskendu praegu tööl ja ürita olla tähelepanelik. Muidu kuuled kriitikat enda suhtes ja oled ebakompetentne. Nagu koolis kunagi vaatad aknast välja, ei kuule õpetajat, saad märkuse.

Organism pole kaitstud, on võimalikud traumad, võimalusel luba endale puhata ja lülita ennast välja igapäeva protsessidest. Täna Sa võid olla väga rõõmus, tunda sisemised mõnusad energiad, aga jälgi, et Sinu rõõm ei muutuks eufooriaks.

Päeva afirmatsioonid: Minu elus kõik on hästi ja iga minutiga muutub rõõmsamaks ja paremaks. Ma kiirgan armastust ja valgust. Ma võtan vastu kõik, mis minuga toimub ja kannan vastutust oma elu eest. Ma olen küllus, noorus, edu, hea tervis ja õnn!

Soovin sulle imetoredat päeva, soojust, head tuju ja sisemist vabadust, harmooniat, tervist, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar