Päevaprognoos 10.09

Armsad sõbrad! Tänane Päev on täis päikese energiat, milles algavad uued protsessid, hakkab liikumine. Tänast päeva tuleb kasutada maksimaalselt edasi liikumiseks ja enda tuleviku plaanide loomiseks.

Töös ja tegevuses on võimalikud muudatused, mis toovad heaolu, mis aitavad Sul liikuda kõrgemale ja kiiremini saavutada oodatud tulemused, näiteks on võimalik sõlmida kasulikud lepingud. Täna on edukad presentatsioonid, etendused, katsetused, eksamid, töövestlused. Usalda ennast ja oma edu ja Sa kindlasti saad mida soovid.

Üldiselt terve nädal on positiivne suhete loomises, täna on võimalik, et mälestused viivad Sind taas mineviku perioodi, siis kui oli raske rääkida, oled kannatanud ja miski nagu paneb taas pidama dialoogi inimesega, kes on Sinu elust kadunud. On võimalikud situatsioonid, et sa ei saa osutada oma tähelepanu inimesele, kes seda vajab, sest on liiga palju tegutsemist. Aktiivselt arenevad perekonnasuhted ja ka muud kontaktid. Tekkib võialus koos lähedaste inimestega midagi planeerida, hea on teha abieluettepanekuid.

Kodus võib olla palju tegemist, on võimalik, et tekkib soov midagi parandada, koristada kappe, vaadata üle oma talve asjad, mõelda sellest, mis tuleb talveks osta.

Enesetunne on hea, kuid on võimalik närvilisus, külmavärinad, peapööritus, aitavad kerged rahustid, nagu palderjan. Nina ja silmad on täha riski all, võib tekkida tunne, et oled allergiline, aga see möödub.

Täna on edukas päev ja kõik liikumised ja sõidud on edukad, eriti kui sa liigud mööda uut teed, mitte mööda rada, millega oled harjunud. Sisemine transformatsioon jätkub ja toob järgmist etappi ja uued mõtted. Sellise aktiivse ja eduka päeva eest me maksame õhtuse väsimusega ja hea unega.

Soovin Sulle Super päeva! Head meeleolu, rõõmu, soovi liikuda edasi, aktiivsust, julglet edasiliikumist, rahu aj soojust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia