Päevaprognoos 06.03

Armsad Sõbrad! Täna on raske midagi planeerida, samas ka midagi erilist ei toimu, kõik nagu iseenesest toimub. Võib tunduda, et asjad ei liigu aga pidevalt tuleb väikeste detailidega tegeleda.

Töös ja tegevuses võivad tekkida uued ideed, elu nagu viskab ette sulle spikrid selle kohta kuhu tuleb liikuda. Tuleb selgus millest tuleks keelduda, sest sellel asjal puudub tulevik. Tekkib võimalus algatada midagi uut. Pole soovitav teha suured ostud.

Suhtlemises on ebaselgus, täna kõik vajab pausi ka siis kui suhted on ideaalsed. Ole rahulik kui Sinu ümber on liiga palju müra või tekkib täielik vaikus, praegu Sina ja ka sinu partner keegi ei saa hinnata, mis toimub. Suhtu kõigesse kui tekkinud pausi. Sellised pausid on võimalikud ka ärikontaktides.

Samad tendentsid tervises: raske hingata, on võimalik paanitsemine ja peavalu, aga tänane päike teeb päeva rõõmsamaks. Varsti on kergem.

Alates homsest algab huvitav aeg, kui pinnale kerkib kõik varjatud, saladused ja faktid ja inimesed rohkem räägivad tõtt. Midagi võid avastada aga midagi tuleb sellist, mida sa oled varem aimanud või teadnud. See aitab lahendada keerulised situatsioonid, samas tekkib tugev soov vältida muudatused või nendest põgeneda, klammerduda vanasse, kui tegelikult peaks vabanema. Lihtsalt tuleb teha valik ja mõelda millega ja kellega Sa oled õnnelik.

Päeva afirmatsioonid: Mind kaitseb Universum, kõik muudatused toimuvad minu hüvanguks. Ma kergelt võtav vastu otsused ja valikuid. Ma usun ennast ja enda ilusat tuleviku. Ma olen vaba ja alati kaitstud, ma andestan ja soovin teistele õnne! Ma olen küllus, edu, noorus, hea tervis, armastus ja õnn!

Soovin sulle head päeva, rõõmsat tuju, kerget olemist, optimismi, häid tundeid, piiritu valgust, küllust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar