Päevaprognoos 03.04

Armsad sõbrad! Me läheneme Noorkuule. Praegu areng on varjatud aga kõik toimuv toob meile uut elu. Tekkivad uued ideed vajalikud tööks, eluks ja loominguks. Praegu füüsiliselt võib olla pisut keeruline Sa võid tunda pooltõbist seisundit, olla väsinud, võivad valutada liigesed ja musklid, kõik see on ajutine ja ma arvan, et peale reedet on kergem ja veel kergemaks läheb peale Noorkuud. Loomulikult  kõik ennast halvasti ei pea tundma, keegi on vastupidi aktiivne ja temal kõik on korras.

Täna peamine on looming ja innukus, kõik mis on seotud loominguga võib olla edukas. Näiteks Sa tutvuda huvitava inimesega kui lähed teatri või kontserdile. Edukad on inimesed seotud muusikaga, teatriga ja kunstiga.

Töö toob head tulemused, kui inimene on aktiivsem. Parem on tegeleda jooksvate asjadega kuid samas võib algatada ka midagi uut, otsi mõttekaaslased ja uued partnerid, oska olla kannatlik, eriti kui sa vajad toetust. Luba sündmustel küpseda ja ära ole kärsitu. Ära survesta, kui miski ei tule välja.

Suhetes on võimalikud probleemid, kuid nende lahendamine toob situatsiooni paranemist. Kuid jätkuvalt ürita olla delikaatne ja rahulik, ära kiirusta. Süüdistustega ja pretensioonidega Sa ei saa lahendada probleeme ja vabaneda oma hirmudest. Hea on sõprus, loominguga seotud üritused. Armastuse ja loomingu keskkond soodustab suhte arengut.

On võimalikud kaotused, ole tähelepanelik kallite asjade suhtes ja on võimalikud pettumused raha suhtes. Kui midagi juhtub, ära ennast süüdista, kindlasti tuleb midagi uut- Õhtu poole võib halveneda tuju, kaob julgus, eneseusaldus ja võid kõike näha tumedates toonides. Luba oma mõistusel puhata ära keskendu halval, ega pikalt jahvata endas negatiivset.

Päeva afirmatsioonid: Ma olen harmoonias oma valikutega ja otsustega, ma kergelt liigun mööda eluteed ja armastusega hoolitsen enda eest. Ma aktsepteerin ja armastan inimesi ja vabanen kõikidest ootustest. Ma kergelt lasen lahti mineviku ja usaldan elu protsessi. Kõik minu plaanid täituvad. Ma olen küllus, noorus, hea tervis, edu ja õnn!
Soovin sulle ilusat päeva, soojust, mõistmist, tarkust, selgust, vabadust, armastust, tervist, küllust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar