Päevaprognoos 08.03

Armsad sõbrad! Täna rõõmustab naisi, saab palju lilli ja ilusaid komplimente, kuid päeva energia vajab keskendumist ja tegutsemist. Päev on rahulik kui samas küllastunud. Täna on hea lillede ja õnnitluse vahel aktiivselt tegutseda selleks, et saada head tulemused. Väga võimas tegevuse energia, ülesanded saab lahendada kergelt ja efektiivselt, leida probleemidele lahendused.

Tööl on hea otsida endale abilisi ja mitte pöörata tähelepanu detailidele, võtta suuremalt ja laiemalt. Kui õhtuks saad hakkama kiida ennast.

Suhetes on vajalik pigem sõbralikus kui romantika, vähem emotsioone, täna võib olla sa pole nii tunnetlik kui muudel päevadel. Rohkem on konkreetsustt, fraasid muutuvad lühemaks. Enne kui Sa tahad midagi öelda seise korda enne mõtle, eriti oma lähedastele inimestele. Vähem emotsioone, ole asjalik, vähem avameelsust, kõik mida sa ütled teised võivad kasutada Sinu vastu. Oota veel natuke. Ära ava oma saladused ka kõige lähedastele inimestele. Isiklikud suhted nagu polekski isiklikud rohkem asjalikud, kuivad, rahulikud.

Enesetunne on rebas, kui Sa ise leiad endal haiguse, see kindlasti ka tuleb ja saad tunda ennast haige inimesena. Õhtuks tuju võib halveneda, kuid sellest parem mitte mõelda, sinu seisund on vaid pärl elu niidil ja pole vaja mõelda, et see on halvem kui teised pärlid, sina ise lood oma tuju. Ilusat naistepäeva!

Päeva afirmatsioonid naistele: Ma olen ilus, ma meeldin endale, ma olen Jumalanna ja Kuninganna! Olen naine ja tunnen enda naiselikust ja seksuaalsus! Minu Hing kiirgab armastust! Usun ennast ja olen tugev! Ma imetlen ja naudin iga elu hetke! Olen Väärtus Jumala silmades!

Soovin sulle ilusat päeva, lilli, naeratusi, komplimente, sära, imetle, võida, ole ilus ja atraktiivne, armastus, hellust ja valgust, edu rõõmu ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar