Kuidas õppida ennast väärtustama?

Tahaksid paremat elu, et kõrval oleks armas inimene, edukas töökoht, kõik oleks stabiilne ja turvaline. Kuid tulles koju oled üksi, jood veini, vaatad seriaali ja see jätkub pikemat aega. Peas keerlevad mõtted, et Sinu sõbrannad ammu abielus, on perekond ja lapsed, stabiilne töökoht. Tundub ebaõiglane, miks Sinul nii pole? Oled ilus ja tark, kuid miks elus kõik on nii sassis?

Millised on naised kes ennast ei väärtusta? Miks Sa ei saa lihtsalt olla enesekindlam? Mis aitab Sind õppima ennast väärtustama? Tihti me loome endale stereotüübi, et ebakindlad naised on sarnased hallide hiirekestega. Silmades on muretsemine, hingel on kurbus, isiklik elu nullis, riietuses on hallid ja mustad toonid või vastupidi naine näeb välja edukas ja tugev, kuid teda miski ei rõõmusta, kodu on tühi, suhted puuduvad. Miks nii toimub? Miks ühed naised oskavad ennast hinnata, aga teised teevad oma elu väärtusetuks?

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar