Kuidas leida endale see oma inimene?

Tööd otsides panustame oma jõudu ja energiat, et leiaksime soovitud ametikoha. Partneri otsimisel millegipärast arvame, et kõik on saatuse kätes ja ei usu, et saaksime ise palju ära teha ning partneri leidmise protsessi kiirendada. Selles artiklis annan Sulle valemi kuidas leida enda kõrvale inimene, kellega koos saaks luua pikaajalise suhte.

Esimese asjana lõpeta oma eelmised suhted. Tean, et peale lahkuminemist omavahel veel suheldakse. Pole oluline kuidas, miks ja mille nimel. Uus inimene ei saa Su ellu tulla, kui tema koht on hõivatud. Tuleb enda jaoks kindlaks määrata, kas kõik eelmised suhted on ikka emotsionaalselt lõpetatud. Kuidas võib emotsionaalne seotus Sind segada? Kui Sa oled emotsionaalselt oma eelmise partneriga seotud, siis vaatad uut potentsiaalset partnerit läbi oma eelmise suhteprisma ja Sa ei näe temas reaalset inimest. Sa ei saa ennast jäägitult uuele inimese pühendada, sest osa Sinust on veel jätkuvalt vanas suhtes. Vana suhtega emotsionaalses kontaktis olemine võib väljenduda tundes, et Sa ei suuda armastada, olla avatud ja uut inimest usaldada. Kui Sa kedagi ka kohtad, siis sees ikkagi nagu midagi segaks ja ei lase Sul uue inimesega õnnelik olla.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar