Oktoobrikuu noorkuu

Esmaspäeval meid ootab keeruline Noorkuu periood Skorpioni tähtkujus. Noorkuu seekord pole kerge, on võimalik kiire meeleolu muutus, ootamatud sündmused, mis võivad muuta Sinu elu, prioriteetide muutus, mis võib tuua ka fataalsed tulemused.  Samas Noorkuu periood aitab väljuda raamidest, võivad tekkida ebastandardsed ideed ja huvitavad sündmused. Peamine on mitte taganeda oma ideedest ja mitte sobitada ennast tekkinud tingimustesse, samas pole soovitatav käed alla lasta.

On olemas arvamus, et Noorkuu perioodil on hea midagi algatada, viia läbi läbirääkimised, ärikohtumised ja muud sündmused koos kasvava Kuuga. Kuid Noorkuul on hea läbiviia just need üritused, mis on varem planeeritud ja hästi läbimõeldud, kuid realiseerida ideed , mis on alles pähe tulnud pole soovitatav.

Vähem võimalusel ole inimeste keskel, inimeste seisund võib olla ebastabiilne, on võimalikud konfliktid, tülid, suhete selgitamine. Samas pole vaja keelduda kohtumistest, väldi neid inimesi, kes võivad olla ohtlikud. Pole soovitav sõlmida tehingud, allkirjastada dokumendid, osta või müüa kinnisvara. Võivad tekkida takistused. Vähem tegele finantsidega pole soovitav laenude võtmine ja anda raha võlgu. Poliitikud võivad võtta vastu ootamatud kuid mitte alati õiged otsused, võivad süveneda konfliktid riikida vahel ja ka riikide sees.

Pole vaja mõelda, et Noorkuu perioodil kõik on halb, lihtsalt ole ettevaatlik käitumises ja tegutsemises. Noorkuu periood on hea loominguks, pane kirja kõik enda huvitavad ideed. Hea periood kirjanikkudele, poeetidele, kuntsnikutele, fotograafidele, muusikutele, disaineritele ja teistele loominguga seotud inimestele.

Kui Sa ammu otsid lahendust keerulisele situatsioonile noorkuu perioodil Sa võid kergelt leida vastused oma küsimustele. Ole omaette ja proovi olla vaatleja rollis. Sinu küsimuste lahendus on lähedamal, kui Sa oskad arvata. Hea aeg uuteks tutvusteks ja pole tähtis mida Sa suhetes otsid kas aja veetmist või suhte loomist. Ära keeldu jalutuskäikudest, see on võimalus saada uued värsked mõtted. Kuid pole soovitav pikaajalise reisi algus, kõik võib minna nii, kuidas Sa pole planeerinud, samas pole soovitav sellel perioodil piletite ostmine üritustele või lennukitele. Sina oled oma elu looja ja ise valid kuidas sa elad oma elu.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

 1. Annika
  5 tundi tagasi

  Olen alati väga tänulik Sinu prognooside eest!
  Täna , intuitiivselt, olengi valinud päeva olla omaette 🙂 ja tegeleda kooli asjadega

  Aitähh, et oled olemas!

  Vasta

Jäta enda kommentaar