Õigus olla tige

Oma praktikas puutun ma sageli kokku olukordadega, kus inimene ei aktsepteeri igapäevaelus oma negatiivseid emotsioone. Eriti veel siis, kui tegu on naisega, sest arvatakse, et mees võib oma viha ja agressiooni välja elada, kuid naisele pole see lubatud.

Naiselik tigedus ja viha on vastuvõetamatud nii naiste kui ka meeste poolt. Tüdrukud ei tohi olla tigedad ja agressiivsed – nii käib praktikas heade tüdrukute kasvatamine. Kui emad kasvatavad üksinda oma poegi, siis sedasama transleeritakse poegadele. Kui inimene ei oska väljendada oma viha ja surub selle enda sisse, kahjustab ta sellega ennast seestpoolt. Kui inimene ei saa väljendada vabalt oma tugevaid emotsioone, siis ta ei tunne ennast kaitstuna. Sisetunne ütleb, et tulla võib emotsionaalne plahvatus, aga millal see juhtub, on teadmata ja see tekitab ebakindlust.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar