Miks me mängime ohvrirolle?

Kõik inimesed soovivad olla õnnelikud, kuid paljud inimesed tunnevad ennast õnnetuna, kuna nende teadvuses istub ohvriroll. Olla ohver ja samaaegselt saavutada edu ei ole võimalik. Kui inimene formeerib oma teadvuses ohvrirolli ja näitab seda teistele, siis tõukab ta sellega endast eemale edu, armastust ja õnne ning see segab tema elu.

Kuidas mõista, kas Sa oled ohvrirollis või mitte?
Kui inimene arvab, et tema elu juhib keegi teine, näiteks lähedane inimene või tema vanemad. Inimene tunneb ennast marionetina ega vastuta enda elu eest.
Ohver kaebab tihti, palub abi ja teeb ise vähe selleks, et lahendada probleem ning lõpetada ebameeldiv olukord. Me kõik oleme sellises seisundis olnud, aga mõni oskab kiirelt väljuda ohvrirollist, samas teine jääb sellesse kinni ning toodab seda päevast päeva. Kui pähe tuleb mõte: „Ma olen kõigest väsinud, minu elus on kõik halb“, Sa vingud ja halad, siis see tähendab, et oled ohvrirollis, ürita sellest kiiresti väljuda.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar