Kui Hingel on kurbus, mure ja masendus…

Kui hingel on mure ja masendus ning Sa tunned üksindust. Sind survestavad erinevad probleemid ja ükski päev ei möödu ilma raskusteta, seljuhul on kätte jõudnud aeg peatuda. Jää seisma ja mõista, millal need probleemid tulid Sinu ellu. Proovi leida see hetk, mis paneb Sind nagu tiirlema sellel ühel ja samal karussellil. Kõik sõltub sellest, kuidas Sa ise tajud oma elu, kuidas peegelduvad selles Sinu mõtted ning kuidas Sa panustad oma teadvusesse.

Kuidas muuta oma taju ja mõtteid. Alusta sellest, et vaata iseennast, oma soove ja unistusi. Mõtle selle üle, millisena Sa sooviksid näha oma elu? Millega Sa tahaksid tegeleda? Milline Sa sooviksid olla ja kas Sa siis meeldiksid iseendale? Me võimegi teinekord jääda mõtlema, miks minu elu on raske, miks mul puudub raha, miks minu elus puuduvad materiaalsed hüved, õnn ja armastus. Tegelikult on Sul olemas see, mida Sa ise oled iseendale valinud. Sinu Hing valis selle teekonna ja sellise kogemuse. Teiseks oled Sa ise loonud oma elu ja teinud näiteks valiku elada segaduses, milles puudub tähelepanu ja armastus.
Mitte keegi ei saa Sinu eest teha valikuid ja otsustada, mis on Sinu jaoks hea või halb, Sa ei saa süüdistada selles teisi inimesi, asjaolusid või tingimusi. Keegi ei saa Sulle öelda, mis on Sinu tõelised soovid, vajadused ja unistused.
Tee endale ise selgeks, kes Sa tahad olla ja hakka tegutsema, kuna Sul puudub aeg istumiseks ja ootamiseks.

Lõpeta nende asjade tegemine, mis Sulle tegelikult ei meeldi.
Praegu on väga oluline tegeleda ainult nende asjadega ja tegevustega, mis Sulle tõesti meeldivad, mis soojendavad Sinu hinge ja teevad Sind õnnelikuks. Lõpeta töötamine seal, kus Sulle tegelikult ei meeldi töötada ja lõpeta suhtlemine nende inimestega, kes Sulle tegelikult ei meeldi või kellega suhtled ainult sellepärast, et oled selleks kuidagi kohustatud.
Alusta selle tegevusega, mida Sa tõesti tahad teha. Sinu Tee on ka sinu Hinge Tee. Kui Sa soovid midagi uut oma ellu, siis hangi selleks uusi teadmisi, näiteks kui Sa tahad reisida, siis mõtle ja tegutse just selles suunas.
Kindlasti täitub kõik see, mida Sa valid, mida oled otsustanud saada ja saavutada ning kuhu oled suunanud kogu oma tähelepanu. Oluline on ka teha konkreetseid samme nendes suundades. Kui Sul midagi ei õnnestu, siis peatu ja mõtle, kas Sa ikka oled kooskõlas oma hingega.

Mõned inimesed vaatavad negatiivsetes värvitoonides oma elu peale. Mis tähendab seda, et inimene ei oska olla tänulik selle eest, mida ta omab ja mis on tema elus juba olemas. Vaata kaugemale oma probleemidest ja näe, kui ilus on tegelikult maailm ja loodus, mis elavad oma elu. Meil on olemas päikesetõusud, merelained, erksad värvid, loomad, puud ja maa.
Vaata kui palju huvitavat eksisteerib tegelikult Sinu elus. Sinu hing on planeerinud kõik nii täiuslikult, et Sa saaksid tunda, kombata, kuulda, näha ja maitsta.
Kõik on tegelikult ju hästi, Sul on olemas katus pea kohal ja leib laual ning Sinu Hing on alati Sinuga ja saadab Sind su eluteel.
Kõik on Sinu enda kätes ja Sa oled ise oma elu Looja.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia