Taasta ennast ilma võitluseta

Inimesed, kes jäävad kinni oma mineviku sündmustesse, seisavad seljaga oma tuleviku poole ja on oma oleviku ohvrid.

Mida rohkem Sa oled kinni jäänud takistavasse situatsiooni, seda rohkem Sul tekib sõltuvus dramaatilisusest, millesse Sa ise usud. See mida valid, see ka toimub. Pealetükkivad seisundid tekkivad siis, kui Sa ise jälitad oma negatiivseid arvamusi ja emotsionaalseid reaktsioone. Väited ja arvamused on moondunud emotsionaalseteks läbielamisteks ja Sa ei näe seetõttu tervet pilti. Sa muutud oma mõistuse dramaatilisuse ohvriks. Kõik moondumised on Sinu enda loodud reaalsuses sisse lülitatud ja Sa keed oma emotsioonides. Kõik ilusad ja helged hetked, mis olid olnud, kaovad emotsionaalsest mälust ja jätavad Sind Su draamas maha. Kaitsetuse hirm võtab õiguse iseendale ja Sa jääd pidevalt ootama seda, mis võib olla ohtlik.
Kui Sa oled kaotanud kontakti oma sisemise valgusega, siis Sa jääd ilma oma perspektiivist, sest pimeduses ei ole näha valgust. Hirmudest vabanemine, oma kogemuste ümber mõtisklemine ja lahti laskmine annavad võimaluse teadvusel olla taas elav, dünaamiline ja terve. Hirmud on kui tihke mateeria, mis haarab Su Hinge ja kustutab Sinu sisemise maailma valguse.
Sa oled elav olend, kes läbib oma elus erinevaid sündmusi. Elu on pidev liikumine. Vabadus tuleb Sinu sisse siis, kui Sa oskad muuta enda teadvust, siis saad ka luua endale paremad elutingimused. Elu ongi Sinu teadvus, mis loob suhteid kõigega. Sinu teadvus loob suhted ja sündmused lähtudes Sinu arengust. Draamad, kaitsetuse tunne ja enese mittemõistmine takistavad üleminekut uuele tasandile.
Kui Sa oled endas kindel, siis Sa ei mõõda ennast teiste inimeste arvamustega ja ei vaata ennast teiste inimeste silmadega, vaid lased lahti kõik oma kiindumused ning saad tagasi iseendaks. Normid ja raamid ei piira Sind enam ja Sa ei karda oma reaalsust.
Vabadus seisneb selles, et Sa lubad vanal minna ja mõistad, et Sa pole enam see, kes Sa olid kunagi varem. Just Sinu elav teadvus loob uued mõtted, mis toovad valgust Sinu kogemustesse, milles peegeldud Sina ise. Sa saad ennast tagasi ilma konfliktideta ja võitluseta seljuhul, kui Sa võtad vastu iseenda ja oma valikud ning lõpetad võitlemise iseendaga.
Sul on õigus valida kõike seda, mis ei too ebameeldivat, nagu valu, negatiivsus, iseenda ja teiste süüdistamine ning dramaatilised üleelamised. Piisab sellest, et Sa võtad vastu kõik, mis on olnud ja Sa saad liikuda edasi….

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia