Naise kolm rolli. Aseta ennast esikohale

Hiljuti leidsin hea materjali selle kohta, et paljud naised elavad tüdruku või ema rollides. Tüdruk on see, kes kardab midagi valesti teha või eeldab, et talle andestatakse tema ebatäiuslikust, võetakse ta kaitse alla – s.t. et keegi lahendab tema probleemid. Ema on see, kes mõistab, et peale tema keegi ei hoolitse lähedaste inimeste ja asjade eest – kui mitte mina, kes siis?

Mineviku mustrites, näiteks sõja ajal ellu jäämiseks olid võimalikud ainult kaks varianti: kas olla tüdruk, tekitada enda suhtes kaastunnet ja soovi, et keegi tema eest hoolitses või olla ema ja hoolitseda nii enda kui ka kõige ja kõikide eest.  Naine on jumaliku naisenergia väljendus, mille väljendumiseks on vajalikud eritingimused. Näiteks on keeruline olla naiselik, kui Sul puudub elementaarne võimalus oma keha eest hoolitseda, pole võimalust pühendada aega endale  või kuidagi pole võimalik otse öelda “ei, see ei sobi mulle”.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar