Naise eneseväärtus suhetes

Praegu me mõistame senisest rohkem, et kõik suhted, eriti lähedased, aiatavad meil iseendasse suhtumist avastada. Kas me kuulame ennast piisavalt? Mõistame? Väärtustame? Vanema põlvkonna jaoks on eneseväärtustamine olnud tabu, neil puudus iseenda seisundi suhtes tähelepanu. Kuidas teine inimene saab Sind mõista, kui Sa ka ise ei tea, mida tahad? Sageli otsime sisemisi puudujääke väljastpoolt.

Mehega suhte tunnetamine on põhineb sellel, kuidas me ennast sisemiselt tunnetame ja kui palju ennast väärtustame. See on nagu väike sisemine leek, mis aitab meil valikuid teha ja tõeliselt õnnelik olla. Kui me kaotame oma väärtuse või pole kunagi ennast väärtustanud, siis suhted ei ole sellised, nagu me tahame. Kaotame iseenda ja oleme õnnetud. Oleme kõik erinevad ja õnnele lähenemine on erinev.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar