Naine ja armastus

Sageli naised mõõdavad enda edu, saavutused ja talendid sellega, kuidas nendesse suhtuvad mehed. Vahest naiste enesehinnang on otseselt seotud sellega, kas on tema elus partner, elukaaslane või abielu. Aga kui puudub, siis tulevad hirmud „kas minus on mingi viga“, „minu bioloogiline kell tiksub“, „äkki ma ei kohta õiget inimest“. Keegi käib loengutes armastusest ja parisuhte loomisest, keegi väsitab ennast jõusaalis, kuid mitte selle pärast, et naine tahab meeldida ise endale vaid ta tahab meeldida teistele inimestele.

Enesehinnang kohe muutub „ameerika mägedeks“ Kui Sa  meeldid Sa tunned ennast hästi. Kuid kui juhtub nii, et Sa oled suhelnud meeldiva mehega ja ta järsku kaob, ei helista ega kirjuta, kohe algab draama ja kui sellele lisada emotsioonid, siis  enesehinnang lendab nulli. Sa üritad olla atraktiivne, Sa kannad seelikud ja kontsad, vahest mõtled, et oled kilod juurde võtnud ja tahad vabaneda, et rinnad on väikesed ja tahad teha operatsiooni, et huuled liiga peened ja teed ilusüste ja kõike muud, kulutad raha ja aega, aga tulemusi pole. Faktiliselt midagi ei toimu. Sinu ellu jätkuvalt trügivad ühe öö suhe otsijad ja abielu mehed.  Sa pidevalt võitled ise endaga ja kui sa üritad olla kuninganna, reaalselt sa lihtsalt oled naine kes on valmis kõigeks, et saada armastust.

Kas sa tead miks sinu pingutused see ei tööta? Sest Sa pole õppinud armastama ennast, arvestama enda soovidega ja vajadustega, austama ise ennast, tihti oled asetanud ennast kõige alumisele astmele ja ohverdanud ennast teiste inimeste huvide nimel. Tuleb õppida armastama ennast ja ümbritsevat maailma, olla lugupidav enda suhtes, olla huvitav ise endale, tähtis on austada enda soovid, oma arvamused, valikud, piirid, otsused, enda välimust, elu ja inimesi. Alusta endast ja kõik muutub. Armasta ennast sellisena nagu Sa oled. Kindlasti sinu teele ilmub see sama inimene , keda sa ootad. Sa võid mulle vastu vaielda ja taas öelda, et soovitada on kerge, kuid elus me kõik kohtume reaalsusega ja seda on raske teha. Aga miks sa pead endale valima raskused, tee enda heaks kõike rõõmuga. Miks me näeme igas asjas raskust ja koormust, alati saab muuta enda suhtumist.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

3 kommentaari

 1. Anne
  19 minutit tagasi

  Väga hea artikkel. Naisi on pidevalt kasvatatud sellises vaimus, et nad peavad mehele saama ja lapsi soetama, muidu nad ei ole väärtuslikud. Ja mindki on painanud pidevalt hirm, sest mehed ei vaata mind, ainult nõmedad nilbikud pööravad tähelepanu, kes ainult seksi tahavad. Ent lõpuks ometi sain aru, et kui oluline on iseennast armastama õppida.

  Vasta
 2. sirjeudu
  5 tundi tagasi

  Hea lugeda , õppida, mõelda ja muuta. Suured tänud !

  Vasta
 3. Epp
  7 tundi tagasi

  Väga armas inimene oled!Soovin Sulle kõiges kõiges edu! Minu endaga on hetkel tööalaselt kõik okey ja nagu Sa kirjutad ennast armastama ma endiselt alles õpin!!!!! Edu imeline haljadjake????

  Vasta

Jäta enda kommentaar