Nädalaprognoos 4.11-10.11

Armsad sõbrad! Sellel nädalal me vajame kannatlikust, oskust kohaneda uutes elutingimustes. Nädala esimesel poolel me aktiivselt liigume oma sihtide poole. Kõik paneb tegema otsuseid, sulgeda vanad asjad j alustada uued projektid. Nädala teisel poolel on võimalik, et asjad taas jäävad venima ja tekkivad takistused. Kõik tuleb välja mida Sa pole õieti planeerinud, kui oled võtnud liigsed kohustused, kuid ei tule toime või on vaja tegeleda inimestega kellega koos oled tegutsenud. Vaata üle oma tegevus, suuna tähelepanu sellele, mis sulle ei meeldi. Takistused oma teel tuleb kõrvalda, mitte oodata millal need ise kaovad.
Algab takistuste ületamise päev. Võib halveneda rahaline seisund, praegu on tähtis see mida Sa omad ja parem mitte halada elu üle. Hoidu liigsete ostude tegemisest, samas algab hea periood tegelemiseks kinnisvaraga.

Suhted tulevad esiplaanile ja on tähtsamad kui töö, sest ka töös võtmeküsimuseks on inimesed. Tuleb ülevaadata Sind ümbritsevaid inimesi ja mõista kes on Sulle huvitav ja kes mitte. Sind võivad mõjutada inimesed, kes võivad olla takistuseks Sinu töös või tegevuses. Samas Sa kohtad ka inimesi, kes soovivad aidata. Kui keegi palub abi aita kuid ära liiga keskendu teise inimese probleemidel, muidu kaotad ennast oma protsessides.
Isiklikus elus paistab Päike, on võimalikud muudatused, talve lähenemine paneb otsima endale paari. On palju emotsioone, mis loovad pikaajalise suhe, tekitavad uued sidemed. Võib oodata uued kohtumised, kingitused ja saladused. Uued tutvused on stiihilised, kuid tuleb pead hoida selgena, eriti kui Sa tunned , et toimub kiire lähenemine. Hea aeg sõprusele, teha midagi koos oma sõpradega. Võivad ilmuda inimesed, kes ei soovi Sulle head või takistavad Sinu edasiliikumist.

On võimalik, et tunned külmavärinaid, samas sisemiselt tahaksid turvalisust ja rahu, kuid pole võimalik taas saavutada seda minevikus olnud mugavat seisundit. Kõik muutub, midagi suurt toimub meie eludega. Ole kannatlik ka see tunne möödub. Hoia ennast soojas ja hoolitse enda eest. Ole ettevaatlik söögiga, tõmbab sööma kõike, mis pole Sulle kasulik, vähem suhkrut ja head on hapupiim, keefir ja supp. Sport paneb liikuma, tekitab soojust organismis ja muudab energeetikat. Enne teele asumist, mõtle hoolikalt kas Sa reaalselt vajad sõitmist või reisi. Nädala lõpuks võid tunda , et kaovad jõud, puuduvad ideed kuidas liikuda edasi. Ole kannatlik ka see möödub ja me kohaneme uute seisunditega, lihtsalt tuleb lõplikult leppida sellega, et nii nagu on olnud varem rohkem ei kordu. Kui on raske harjuda talve perioodiga mõtle sellest, et pime aeg möödub.

Soovin sulle ilusat nädalat, rahu ja soojust, enesekindlust, tegutsemist, kõik on hästi me oleme hoitud ja kaitstud, head tervist, armastust, edu, raha ja õnne.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia