Nädalaprognoos 25.03-31.03

Armsad sõbrad! Kuni täiskuuni meid ootab aktsepteerimise aeg. Meie plaanid hakkavad realiseeruma, kuid see protsess on veel aeglane ja vajab ootamist, tegutsemist ja analüüsi. Alanud nädal on rahulik võib tunduda igavana ja kõik protsessid aeglustuvad. Praegu on hea mõelda vigade üle ja mida Sa saad kohe praegu teha selleks, et saaksid oma ideed realiseerida, ära jää ootama.

Alusta tegutsemist seal, mis ootab Sinu tähelepanu ja mis on Sulle tähtis. Vali kaks-kolm suunda ja liigu kas või pisikeste sammudega edasi, samas tegele sellega mida Sa oskad ja millega oled harjunud.

Suhetes on vajalik hoolitsus ja delikaatsus, eriti nende inimestega, kes on Sinu kõrval. Ole tähelepanelik uute tutvustega ka siis kui tundub, et midagi ei arene, oska olla kannatlik. On võimalik positiivne areng. Püsivas suhtes luba kõigel iseenesest areneda. Kingi rõõmu kui suhtled armsate inimestega. Peamine ära ise keera ennast üles, ega näe asju tumedates toonides.

Kui Sinu elus on olemas ebemeeldivad inimene, kellega Sa oled konfliktis kui Sa tema suhtes oled planeerinud midagi teha, siis ära venita ja tee, kui Sa tunned selles vajadust. Kui Sulle inimene lihtsalt ei meeldi lõpeta temaga suhtlemist, parem mitte võidelda ja mitte vastata kirjadele ega telefonikõnedele selleks, et see vastuolu ei saaks täiendavalt energiat. Mida vähem on selles energiat, seda kiiremini kõik vaibub.

Kui Sa otsid endale inimesi oma isiklikus elus või tegevuses, see nädal eriti selleks ei sobi. Kommunikatsioon on nõrk ja raskem on mõista teist inimest. Praegu arenevad püsivad suhted kuid areng võib tunduda igavana või olla märkamatu.

Rahalised küsimused on pidurdatud, on võimalus saada tulu või sõlmida tehing kuid võivad tekkida pisikesed takistused ja tekkib tunne, et miski pidevalt segab.  Probleemiks võib olla Sinu enda suhtumine rahasse ja Sinu soovid. Vaata üle oma finantsiline seisund ja tee vastavad järeldused.

Tervis on parem, kuid on võimalik vererõhu tõus. On võimalikud foobiad ja depressioonid, aga tuleb mõista milleks sa endale selle seisundi valid. Tervist võib mõjutada liigne pinge, luba endale puhata. Ole ettevaatlik uute ravimitega, mida Sinu organism veel ei tunne.

Liikumises sünnib ja areneb uus. Tekkivad asjad millega tuleb tegeleda seal, kus Sa varem pole kiunud. Võib tekkida soov kedagi näha, kuhugi sõita või kutsuda kedagi külla. Hea on veeta aega inimestega keda Sa pole ammu külastanud või näinud. Hea aeg loominguks ja veel on hea õmmelda, kududa.

Keerulised võivad olla kõik juriidilised protsessid, eriti kui on vaja saavutada kokkuleppe või vormistada dokumendid. Aeglane asjade liikumine on vastuolus meeleoluga, tekkib soov olla aktiivsem ja kiiremini lahendada kõik asjad. Oska olla kannatlik ja luba enda plaanidel täituda reaalsusega.

Soovin sulle ilusat nädalat, rohkem kevade soojust, head meeleolu, rahu, rõõmu, armastust, heaolu, head tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar