Nädalaprognoos 22.07-28.07

Armsad sõbrad! Tööl ja tegevuses on võimalikud muudatused ja üllatused ja mitte alati vaid meeldivad, asjad leivad oma lahenduse või lõppevad sõltumata sellest, oled sa selleks valmis või mitte. Hea aeg töö muutmiseks, uue ameti saamiseks ja ülesannete täitmiseks. Kõik kergelt tuleb välja.

Suhetes võivad puruneda kontaktid või suhted, sest neid keegi rohkem ei vaja, samas mõned kontaktid veel rohkem tugevnevad, hea on parandada suhteid, kuid ka siin teha teadvustatud valikud. Pole soovitav suhete selgitamine, siis Sinu elust rahulikult väljuvad inimesed, keda Sa rohkem ei vaja ja Sinu kõrvale jäävad Sulle vajalikud inimesed. Ürita kõikides olukordades olla rahulik. Uued tutvused on praegu pausil, parem tegele endaga ja jälgi seda, mis toimub, kuidas käituvad inimesed Sinu kõrval. Vaata eemalt kuidas kõik areneb.

Tervis võib tuua üllatusi, on võimalik, et taas annavad märku vanad haigused, kuid on rohkem selgust, mida sa saad teha. Keerulisem on nendel inimestel kes ei pööra tähelepanu kui palju nad töötavad ja puhkavad. Praegu puhkamine on oluline ja väldi koormust. Luba endale rohkem magada, kui tunned vajadust.

Lõpeta pöörduma oma mineviku poole, Sa rohkem ei saa seda muuta, lase lahti vanad valud, hirmud ja piirangud, kui kaua Sa hoiad ennast enda loodud vanglas ja lisaks loodad, et elu toob Sulle midagi head või istud oma vanades hirmudes , varastad endalt oma eluaega, sellel asemel, et elu nautida ja olla õnnelik.

Hea aeg reisimiseks, teed on avatud ja toovad häid tulemusi, ka reisimisel mäleta vastutusest.

Soovin sulle ilusat nädalat, tunne ennast vabalt ja tee seda mis Sulle meeldib, soovin toredat puhkust, head meeleolu, rõõmu, meeldivaid üllatusi, tugevat tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar