Nädalaprognoos 21.10-27.10

Armsad sõbrad! Inimeste elus tuleb hetk, milles lahustub ümbritseva keskkonna inertsus, lahenevad vanad probleemid. Praegu on selgelt näha, et ka kõige raskem olukord ei kesta kaua. Kõik lõpeb. Me rohkem oleme avatud muudatustele, need toovad heaolu ja on tunduvalt paremad kui piirangud ja takistused, mis ei luba liikuda edasi.
 
Tulevad korda tööprotsessid, kuni Noorkuu perioodini kaovad takistused, mis segavad aktiivset liikumist. Võib tekkida tunne, et siis kui Sa oled tegelenud vanade asjadega ka uued vajasid Sinu tähelepanu. Olukorrad võivad muutuda ilma Sinu osaluseta. Tuleb töötada kiiremas tempos.
 
Midagi kaob igaveseks. Asjad, mis katkevad sellel nädalal rohkem ei tule tagasi. Sa võid pidevalt endale lubada, et pärast sellega tegeled, kuid see on tühi lootus. Selleks ei jätku aega ja ei teki võimalust. Kui sa ei saa mingi asjaga tegeleda kergelt sellest loobu. Pole soovitav sellel nädalal minna ära vanast töökohast, kui Sul pole uut töökohta olemas. Võid jääda kauaks koju istuma. Nendel, kes ammu otsivad tööd, tuleb olla aktiivsemad siis ka muutub situatsioon.
 
Kui juhtus nii, et Sind vallandati sellel nädalal ja selleks, et mitte istuda pikalt kodus muuda tööd, ehk muuda töö valdkond. Raske on tagasi tulla samale tööle või samasse tegevusse, sest Sinu lugu selles valdkonnas on lõppenud, tuleb otsida midagi muud. Võib olla see, et oled jäänud töötuks on sinu võimalus proovida ennast teises valdkonnas.
 
Ole ettevaatlik rahadega, ära anna ega võtta võlgu, parem mitte teha suured ostud. Väldi suuri tehinguid, eriti kui see on seotud kinnisvaraga. Kuid otsida kinnisvara või arutada mida Sa tahaksid osta on tore tegevus. Kuid mitte kohe osta! Kinnisvara ostmise aeg algab peale seitsmendat novembrit. Kui Sa tahad õppida ja veel pole alustanud siis ei tasu ka alustada, asjatult kulutad raha ja aega, miski kogu aeg hakkab segama ja häirima.
 
Suhted on pingelised, mida kaugemale me nädalas liigume, seda rohkem kasvab pinge. On palju muudatusi, lõppevad paarisuhted, kuid paele lahkumist võid tunda suurt kergendust. Paarides kus inimesed on ammu koos on suhete selgitamine ja see pole kerge ega kasulik. On palju uusi tutvusi, ei tea mida uued suhted toovad, kuid tasub sellel pöörata oma tähelepanu. Praegu on võimalik kohata inimest, kes Sinu elus hiljem mängib tähtsat rolli, aitab läbida katsetuse, saada õppetunni või saad seda mida oled väärt. Kohtumised võivad olla rõõmsad ja toovad head suhtlemist, need on rohkem sõbralikud kohtumised, romantika on praegu praktiliselt nullis. Kui Sa kellegagi võitled saad vastu tugevamat võitlust agressiivsust
.
Ole ettevaatlik oma tervisega, immuunsus on langenud, kiirelt tulevad köha ja nohu, insult. Kui tunned, et tervisega pole korras kohe pöördu arsti poole. Alates homsest liikumise energia langeb. Kui tahad puhata siis luba endale puhata, joo rohkem sooja teed, söögiks on head juurviljadest toidud, kuid mitte värsked salatid, praegu sa vajad soojust. Kui soovid kergust söö vähem liha ja piimatooteid. Kui sa pead kuskile sõitma ära kiirusta ega närveeri. Ole kindel endas ja oma tegevuses, ära haletse seda, mida oled kaotanud, pole võimalik kaotada seda, mis on väga tähtis ja vajalik. Ära allu kahtlustele.
 
Soovin Sulle head nädalat, hoia ennast, väärtusta ja armasta, soojust ja valgust südamesse, head tuju, enesekindlust, armastust, tervist, edu, raha ja õnne

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia