Nädalaprognoos 20.05-26.05

Armsad Sõbrad, kohe peale Täiskuud, mis oli eile, on tunda energiate muutmist. Jätkuvalt toimub liikumine edasi, vahest me liigume üles ja vahest alla. See on normaalne. Sellel nädalal tegevuses võivad ilmuda takistused ka siis, kui eelnev tegevus on olnud edukas. Situatsioon muutub mitte stabiilseks, pinge asemel võib tekkida paus. Pole mõtet jõuga sellest välja tulla, parem on tegeleda asjadega mida Sa oled varem alustanud, millestki tuleb vabaneda võib olla midagi üleviia soodsamale ajale. Parem korralikult tegeleda asjadega mida Sa praegu teed ja muu las natuke ootab, tegele tähtsate asjadega, vali prioriteete, lähtu sellest, milline valdkond just praegu on Sulle oluline.

Rahalistes küsimustes ka tekkib vastuolu, probleemid puuduvad, aga ka siin on võimalikud takistused, järsku kaob või keeldub ostja, või tekkivad probleemid kauba dokumentidega või ei tööta makseterminaal või jääb ära tehing. Toimuvad sündmused, et too halba vaid hoiavad Sind valedest sammudest ja kindlasti ilmub parim variant. Lisaks on võimalikud tehnilised rikked, eriti pangaautomaatidega.

Raskemalt liiguvad ärisuhted ja parem on neid mõneks päevaks peatada. Suhtlemine kolleegidega pole eriti meeldiv, parem mitte pöörduda ettepanekutega või palvetega ülemuste poole. Tekkib mittemõistmise sein. Isiklikes suhetes kõik nagu toetab arengut aga ka siin on võimalikud probleemid, mis pole seotud konkreetse inimesega kuid on sisemise maailma peegeldus, ehk inimeste soovide, hirmude ja kahtluste peegeldus. Oleks hea omavahel rääkida miks on nii juhtunud, see aitab paremini teineteist mõista, praegu on selleks rahulik periood. Uued tutvumised ja suhted algavad hästi, kui Sinul puudub armas inimene väga hea aeg tutvumiseks, kohtinguteks, saad alustada suhtlemist tutvumisportaalides. Inimesed kiirelt ja vabalt kontakteeruvad, hea on rohkem suhelda, leida endale uued suhtlemiskaaslased. Parem mitte võidelda oma vaenlastega, jätta nad rahule.

Tervisesisund on sama, säilib trauma saamise oht. Reisimisega ja sõitmisega probleeme ei tekki, liikumises on võimalik saada tähtsat informatsiooni, tutvuda uute inimestega või saada uued oskused. Vaatamata raskustele ja takistustele, see on rõõmus nädal see tähendab. Et kõik takistused saad ületada kergelt. Peamine oska olla pausis ja rõõmusta iga päeva üle.

Soovin sule, ilusat alanud nädalat, rohkem rõõmu, ilusat kevadet, päikest, head tuju, uusi kontakte, head tervist, armastust, edu ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar