Nädalaprognoos 16.12-22.12

Armsad sõbrad! Enne kui taas sünnib päike, ees meid ootavad aasta kõige tumedamad päevad. Kuid selles ajas toimuvad muudatused ja kõik pole rohkem endine nagu varem. Uuel nädalal võib olla tuleb keelduda enda plaanidest. Aasta lõpuks asjad vajavad korda ja töö asjad korrigeerimist, saad vaadata mida veel on vaja parandada ja millised otsad kokku tõmmata. Alustada uued asjad pole soovitav, parem lõpetada kõike mis annab lõpetada ja parem mitte tassida töö otsad järgmisesse aastasse.

Rahaline seisund nädala jooksul on kaootiline, tulud ja kohe ka kulud. Raha võib ilmuda ootamatult ja sama ootamatult saab kulutada. Üldiselt raha sellel nädalal tuleb kätte kergelt, on võimalikud head kliendid ja tellimused. Kui sa tahad säilitada raha siis tuleb, peita, panna luku taha, viia panka või anda hoiule päkapikkudele, ehk tuleb teha rohkem liigutusi selleks, et raha säilitada.

Suhted on keskendatud rohkem arutlustel ja vestlustel, mis aitavad mõista ennast ja teisi, kui pole eriti sobiv aeg kohtumisteks. Uued suhted kergelt tulevad meie ellu, toovad meeldivad muudatused ja need algavad meeldivast või huvitavast rääkimisest, mis viitab sellel, et inimesed pole juhuslikult kokku saanud.

Enesetunne kõigub, keegi tunned ennast hästi, keegi halvasti. Tume aeg nagu hoiab oma küüsis neid, kes tunnevad nõrkust. Inimesed võivad tunda jõu puudust, apaatiat, samas teised aga saavad ise ennast tõmmata välja kõikidest tervisehäiretest, on vajalik vaid nende soov olla terve. Ole ettevaatlik seljaga, hea on ennast toetada vitamiinidega ja erinevate protseduuridega. On võimalik, et võid tunda pidevalt nälga, aga parem rohkem joo sööjaid jooke ja söö juurvilja suppe.

Sõidud võivad olla takistatud ja keerulised, eriti tumedal ajal. Selle nädalal on võimalikud saavutused ja ka kaotused, on võimalikud ootamatud kingitused. Vaata saadud kingitust võib olla see on märk Sulle. Selle nädalal avalda tänulikust möödunud aastale, enda rõõmudele ja kurbusele, hea on tegeleda heategevusega ja teha kingitusi. Korista oma kodu, valmistu Jõuludeks. Kunagi enne inimesed selle ajal tänasid Jumalannat, Suurt Ema ja see oli naiste aeg, mil süüdati küünlad, küpsetati pirukaid ja vaadati üle talve varud, samas oodati taas sündinud päikest. Ees meid ootab talvine pööripäev ja võlupäevad, meid ootab uus Aasta ja uus Päike.

Soovin Sulle imelist aega, head ja rõõmsat meeleolu, kingitusi, kodu ja lähedaste soojust, valgust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia