Nädalaprognoos 16.09-22.09

Armsad sõbrad! Meid ootab nädal enne Sügise Pööripäeva ja varsti me hakkame sisenema tumedasse aega. Arvatakse, et looduse jumalanna, veel sellel nädal käib mööda Maad ja pööripäeval läheb surnute kuningriiki selleks, et kevadel tulla sealt taas uuendatud ja noorena. Sügisene pööripäev on rõõmus ja samas kurb päev, elu tsükli lõpetamine. Energiad on aktiivsed, kuid tasapisi aeglustavad protsesse, on rohkem sügavad ja võimsat, mis puudutavad inimese Hinge.

Peamised ülesanded on rohkem keskendatud kodul, lähedastel inimestel ja perel. Kui varem me korjasime saaki, siis praegu on aeg mõelda selle üle, kuidas seda saab hoiustada, kuidas oma kodu soojustada, kuidas oma elu valmistada talveks.
Ka töö on sellel nädalal kui alus Sinu tuleviku tegevusele, seega pragu on hea aeg valida pikaajaline töö, projektid ja tegevus. Suhtlemises töökaaslastega võivad tekkida jahedad suhted, tuleb rohkem vastutust. Vaielda ja tülitseda pole mõtet, selgelt ja rahulikult selgita oma vaatenurka, varsti kõik tuleb korda.

Rahaga sellel nädalal kõik on individuaalne ja sõltub sellest kui palju sa varem oled enda tegevusse panustanud jõudu ja energiat. Sellel nädalal pole soovitav tulla turule enda uue ettevõttega, kliendid ei märka, kuid kui ettevõtte kes ammu tegutseb reklaamib uue toodangu see võib olla väga edukas. Kergemalt liiguvad dokumentidega seotud asjad.

Suhted on rohkem suunatud perele ja kodule, praegu inimesed rohkem jagavad omavahel kogemusi. Suhetes on neutraalne aeg. See nädal sobib uuteks kohtumisteks, inimesed rahulikult jagavad omavahel informatsiooni ja kohe on näha, kas Sa tahad inimest oma ellu või mitte. Kuid suhtlemine on rohkem asjalik mitte romantiline ja kirglik. Kontaktides on objekiivne aeg ja edu on rohkem nende käes, kes on valmis seisma enda positsiooni eest.

Tervise seisund pole kõige parem, inimesed kes reageerivad ilmastikule võivad täna tunda väsimust, nagu miski surub, on võimalik, et korraks läheb silmade ees pimedaks. Parem mitte kiirustada, kui tunned, et on halb istu paar minutit. Sa ei pea tormama, aega on! Võivad olla probleemid seedimisega ja maoga, kuid see tekkib siis kui sa ei mõtle mida Sa sööd või jood võib olla Sulle enam ei sobi see, mida varem oled söönud. Oska valida ja oma keha kuulata. Lastel on parem mütsid pähe panna.

Teedel on võimalikud takistused mitte selleks, et meie tuju rikkuda vaid selleks, et oskaksid kontrollida oma asju ja teaksid kuhu ja milleks sa pead sõitma. Praegu on hea aeg küpsetada pirukaid maitsta sügise saadused, teha oma kodu korda ja mõelda selle üle mida Sa ootad sügiselt ja kuidas sooviksid veeta talve.

Soovin Sulle head nädalat, hoia ennast soojas, kuula enda keha, rahu, toetust, head tegutsemist, hoolitsust, armastust, head tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia