Nädalaprognoos 13.05-19.05

Armsad sõbrad! Sellel nädalal on tunda rohkem energiat ja jõudu, kuid ainult siis kui see on suunatud mingile konkreetsele asjale või tegevusele. Kõikides protsessides inimesed võivad tunda eraldatust välismaailmast. Võid tunda üksindust ja nagu oled midagi kaotanud. Kuid see on võltstunne, ära selelle keskendu, ega jää pikalt kurvastama.

Tööl ja tegevuses tuleb teha kord, see on ka töö muutmise aeg. Võib tunduda, et iga inimene on omaette, kõik tegelevad vaid sellega, mis on nendele vajalik, kuid pole soovitav jätta tegemata jooksvad asjad, samas lisaks võivad tekkida ka mud uued asjad. Tuleb teha valikut mis on praegu prioriteetne. Praegu on hea aeg raha teenimiseks, kuid selleks peab ka aktiivselt tegutsema. Head on kinnisvara tehingud, suurte asjade ostmine ja tööks vajalike materjalide soetamine. Samas vabane vanades riietest, mida Sa rohkem ei kanna. Hea on lahendada asju seotud dokumentidega, pöörduda ametitesse.

Vaatamata mai kuule ja kevadele suhted peatuvad arengus. Ees meid ootab ka Täiskuu periood. Suhetes võib tekkida sein Sinu ja kellegi konkreetse inimese vahel või siis Sinu ja välismaaima vahel. Võib tekkida tunne, et Sinu elus puuduvad teised inimesed, Sa ei soovi nendega arvestada, vaid tahad seda, mis on vaid Sulle vajalik. Võib tekkida kärsitus ja Sa teed otsused, mis ei arvesta teiste inimeste seisundit, arvamust ja soove. Suhetes võib pinnale kerkida see, mis on varjatud, mida Sa varem pole märganud. Võivad tekkida varjatud suhted või ootamatud lahkuminemised. Pisut keeruline periood ja kui Sinu elus pole probleeme võib olla, et tuleb läbielada suhete või kontaktide külmumist. Ära ole kärsitu, ära närveeri, luba kõigel minna oma rada. Ole ettevaatlik inimeste suhtes, keda sa arvad oma vaenlastena, nemad on sellel nädalal eriti aktiivsed ja võimsad.

Tervisega on korras, kuid on võimalikud traumad. On ka võimalik närvilisus. Ürita rohkem keskenduda, mitte sellel mis paneb Sind närveerima vaid selle mida Sa tahad saada.

Hea on reisimine ja tööga seotud sõidud, eriti kui need toovad Sulle täiendavat tulu. Loominguline potentsiaal on nõrk ja innustust tuleb oodata, kuid ole kannatlik. Asjad, eriti telefonid võivad kukkuda, sama on klaasidega, kruusidega ja muude esemetega. Rõõmusta iga päeva üle ja kõik saab korda. Sina oled oma elu looja 😊

Soovin Sulle ilusat alanud nädalat, rahu, rõõmu, toredat meeleolu, südamesoojust, armastust, head tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar