Nädalaprognoos 11.11-17.11

Armsad sõbrad! Me siseneme Täiskuu perioodi, see periood on sarnane lõustadega, mis me peame läbima ja mitte kaotama julgust. Nende lõustade vahel igaüks on üksinda ja peab ise hakkama saama. Varem oleme aktiivselt tegutsenud nüüd aga meie aktiivsus põrkub kokku keskkonna vastupanuga, võivad ilmuda takistused ja toimuvas pole loogikat. Praegu pead tegutsema üksinda, pole toetust, keegi sulle ei anna head nõu, see on raske periood kuid vajalik meie arenguks. Sellistes perioodides me õpime tundma ennast, oma tugevad pooled, teeme selgeks kuhu me liigume, kes ja kus me oleme?
 
Tööd ja tegevust tuleb sobitada puhkamisega, praegu tekkib palju erinevad ülesandeid ja teemasid millega pead kiirelt tegelema. Ära tühjalt kuluta aega, kaoses tuleb leida ka aega puhkamiseks. Ära oota kellegi abi, sest Sul puudub aeg teistele seletada kuidas nad saaksid Sind aidata, samas ära kohe jookse aitama teisi, eriti kui nad sellest ei palu. Sa võid aidata ainult siis kui Sa näed, et Sinu abi on tõesti vajalik ja Sa täpselt tead millega Sa saad aidata. Praegu kõiki asju saad lahendada osade kaua, ehk liigu pisemate sammudega. Kui asjades tekivad probleemid, ära oota, et need ise kaovad või lahenevad, tuleb kohe otsustada ja tegutseda, et poleks hilja.
 
Tekkib soov raha kulutada, ära ülehinda oma võimalused ja ma ei soovita loota, et sa kiirelt ja kergelt paned kinni kõik oma finantsilised augud. Mida kauem me mõtleme: kas võtta endale näiteks uus töökoht või mitte, seda vähem on võimalusi raha teenida. Kinnisvara valdkonnas on praegu jätkuvalt rahulik ja stabiilne.
 
Perekonnasuhted vajuvad teisele plaanile ja võivad tekkida valu ja ebameeldivused. Tülide põhjused ei tule inimeste käitumisest või kooslusest vaid iga inimese sisemistest soovidest. Tuleb mõista enda sisemist maailma, ehk mõistma ennast muidu on raske luua dialoog teise inimesega. Alusta endast ja ära esita teisele oma pretensioone. On vajalik mõista millised Sinu sisemised veendumused ei luba suhetel areneda, et kõiges oleks selgus. Samas on võimalikud uued tutvused, kõik võib olla üllatav ja ootamatu. Võib tekkida hirm: Mis nüüd edasi saab!! Suhete teemas lõustad naeratavad Sulle ja tõmbavad Sind endaga kaasa. Lihtsalt rahune maha ja vaata mis tuleb. Põgenemine ei aita.
 
Hea aeg, tegeleda dokumentidega, peamine, et Sa mõistad mida Sa teed ja kuhu sa oma paberitega pöördud.
 
Tervis sõltub koormusest. Tugev pingutamine tekitab närvilisust. Emotsioonid tõusevad ja kõik see võib tekitada valu, samas jätkuvalt võid tunda, et tahaks magada. Praegu kasuks tulevad kõik lõõgastamise praktikad, hingamisharjutused, värske õhk, jooga, venitused, loominguline töö, mis viib sind eemale emotsioonidest. Vali seda, mis praegu Sind aitab ja toetab ja kontrolli emotsioone. Kuula oma organismi, eriti söögi osas. Sõida või reisi ainult siis kui see on tõesti vajalik. Ürita leida endas tasakaal. Praegu on puhastuse aeg, mõned tunded on maas. Praegu on parem tegeleda oma asjadega, analüüsida ennast, luua uued plaanid, tegutseda ja puhata.
 
Soovin Sulle toredat nädalat, soojust, tasakaalu, tegutsemist, rahu, tervist, armastust, rõõmu, edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia