Nädalaprognoos 11.03-17.03

Armsad Sõbrad! Sellel nädalal me hakkame rohkem uurima ja teadvustama ennast, on võimalikud uued tingimused, midagi tuleb uut ja midagi muudab oma vormi. Vana rohkem ei toeta ja tuleb endale valida uus suund. Praegu on uue teekonna formeerimise aeg ja tuleb vastuvõtta tõsised elu otsused, me midagi proovime, arendame, liigume edasi. Praegu me formeerime selle aasta vundamenti.

Praegu on tähtis luua endale uus imidž sisemiselt ja välimiselt, luua enda uut individuaalsust, mida saame näidata maailmale. Head on kosmeetilised protseduurid, uus soeng, oma garderoobi vahetus, sport, tervislik toitumine kui Sa tahad muutuda ka füüsiliselt. Kuid peamised on Sinu sisemised muutused, kasuks tuleb kui Sa muudad oma käitumist, eriti suhtumist endasse, suhtlemises inimestega ole asjalik ja oska kuulata.

Tööl ja tegevuses on parem valida suunad, mis saavad Sulle õpetada midagi uut ja annavad arengu võimalust, saad puhastada oma tegevust takistustest või asjadest mis Sind segavad. Hoolikalt suhtu sellesse mida Sa endale valid ja millega tahad või saad tegeleda. Vähem jaga oma plaane teiste inimestega ja ka lähedastega selleks, et saaksid enda ideed täita sisemise jõuga ilma teiste arvamusteta.

Ostid sellel nädalal on seotud kõigega, mis aitab Sind muuta ja ümbritsevat ruumi. Rahaga on pisut raskem, kergelt ja kiirelt kaob, praegu on aeg rohkem mõelda endast ja mõista , mis on Sinu prioriteedid ja mis on hea Sinu Hingele.

Isiklikud suhted on sama seotud enda avastamisega. Oma lähedasi ja armsaid saab näha uues valguses, on võimalikud ka kahtlused ja avanevad uued tingimused. Praegu esile tulevad kõik armukolmnurgad kui sa oled sellises situatsioonis lähtu sellest, mis on sulle vajalik, mida Sa ise endale soovid ja tahad, keeldu sellest, mis Sulle ei meeldi, tuleb olla kannatlik.

Tervises võid tunda nõrkust, tervis ei halvene lihtsalt on tunda vähem jõudu, nagu keha ei kuule. Miski ei valuta aga tahaks olla pikali. Kuid ürita rohkem liikuda. Luba endale midagi head uut soengut või seda, mis tõstab tuju.

Sõitudes ja reisimises tulevad uued ja värsked mõtted, saad midagi avastada või ootavad üllatused. Luba sõidu ajal oma mõtetel voolata ja saad leida vastuseid küsimustele. Ole rohkem jälgija, vaata eemalt. Praegu on tähtis liikumine iseenesest.

Soovin sulle ilusat nädalat, kasuliku ja tulemusliku tegevust, enda mõistmist, positiivseid üllatusi, armastust, head tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar