Nädalaprognoos 09.12-15.12

Armsad sõbrad! Sellel nädalal ees meid ootab Täiskuu periood. Praegu on kõige tumedam aeg, kuid ära luba pimedusel pugeda südamesse. Samas kõik liigub kiirelt edasi mida pole võimalik peatada. On võimalikud muudatused meid lausa viib ühest maailmast teisse. Teadvustame oma isiksust, oma väärtust ja võimalusi, samas ka võtame vastutuse enda otsuste ja tegude eest. Võib tekkida tunne, et kõik laguneb kuid samas tekkib uus lootus.

Töös ja tegevuses on võimalikud üllatused ja ka ebemeeldivused, kõik sõltub inimesest endast. Võtta vastu kõike kaine mõistusega. On võimalik midagi kiirelt realiseerida, mida Sa oled varem planeerinud või enda peas kui ideed kandnud. Ole kõigeks valmis, toetu enda teadmistele, tarkusele, kogemustele ja teadvusele.

Raha paneb Sind vaatama ennast teisest küljest, probleemid veel võivad süveneda kui Sa ei oska raha kulutada, pead ülevaatama oma suhted rahaga. Kõige raskem on inimestele kellel on laenud ja kes on harjunud kulutama rohkem kui on sissetulek. Praegu parem mitte loota, et kuskilt raha tuleb juurde.

Suhetes lõppevad vanad sidemed kuid samas võivad tugevneda uued. Võib tekkida soov saada kokku inimestega minevikust, kellega poleks vajalik kohtuda, kuid soovid jälle selle inimese kõrval olla. Just sellised sidemed võivad tugevneda kuid võib hävida see,  mis tundus stabiilsena. Inimesed ise algatavad muudatused. Oska olla vastutav selle eest mida Sa teed, kuid parem praegu suhteid mitte selgitada, Uued tutvused kiirelt tekkivad, agressiivset suhted külmuvad ja parem neid mitte taastada.

Praegu teadvustatus aitab terveneda, enesetunne sõltub kuidas Sa oskad ennast hoida ja kuidas upitad taas üles kui oled keerulises olukorras. Ole ettevaatlik teedel, pimedal ajal need võivad viia sind sinna kuhu Sa poleks tahtnud jõuda. Just praegu tuleb formeerida oma soove, kuid suhtu sellesse maksimaalse vastutusega. Tuleb natuke veel oodata, võida endas pimedus, varsti taas sünnib päike ja pöördub suve poole.

Soovin Sulle head nädalat, kiiret tegevust, soovide täitmist, soojust, selgust ja tarkust, head tervist, armastust, valgust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia