Nädalaprognoos 09.09-15.09

Armsad sõbrad! Ees meid ootab tulemuste nädal, kõik mida me oleme varem teinud, mõelnud, panustanud, toimetanud hakkab tooma tulemused. Lõõgastumiseks pole aega, aeg on aktiivne, mis paneb tegutsema enda ja teiste heaolu nimel. Praegu on vajalik heldus ja omakasupüüdmatus, mida rohkem me anname, seda rohkem saame vastu, tuleb aidata teisi. Samas on vajalik pidada tasakaal enda ja teiste inimeste asjade vahel. Ära anna tühjad lubadused, oska hinnata oma ressursse ja ole realistlik. Oska kooskõlastada oma sammud teistega, usalda teiste inimeste samme vaid siis, kui inimene on tõestanud oma ausust tegudega mitte sõnadega.

Hea aeg ajada enda asju ja töötada. Töö ja tegevuse tulemused annavad jõudu ja innukust, tekkivad soovid alustada uued projektid, peamine ära ürita teha kõike korraga, muidu tekkib liigne pinge ja kiirelt tuleb väsimus.

Raha valdkonnas valitseb stiihia. Finantsiline hoovus on aktiivne, tekkib palju erinevaid võimalusi raha teenimiseks, kuid samas on võimalik ka ootamatu raha kulu või kaotused, mida ei saa selgitada ega mõista, sellega parem leppida, see on kui täiendav tulumaks, mis Sinult võetakse, sest ees on võimalik täiendav reaalne tulu.

Isiklik elu toob partnerlust, ühinemist. Tähtis on teineteise toetus ja täielik aktsepteerimine, tuleb austusega suhtuda teineteise plaanidesse ja asjadesse. Ees on palju tegemist, mis on täidetud Päikese energiaga, palju on hellust ja soojust. Uuteks tutvusteks see nädal eriti ei sobi, sest veel puudub teie vahel kontakt, oota Täiskuu perioodi ja peale seda on tutvuda ja alustada uued suhted on kergem ja toredam, praegu parem nautida seda, mis on.

Tervis toob keha transformatsiooni. Sa võid tunda ennast väga hästi, kaovad vanad probleemid, haigused, valud, kuid samas keegi saab uued ravimid ja arsti nõuanded kuidas ennast edasi ravida. Igaljuhul kuula ennast ja oma keha. Kõik terapeudilised taastamise võtted on head ja toovad head tulemused.

Kui Sa kuskile sõidad, ära kiirusta ja mõtle enne hoolikalt oma teekond läbi, sõida teadlikult, mitte tormates. Praegu on hea lõpetada vanad asjad, vaata tuleviku ja hakka looma enda elu järgmist etappi.

Soovin Sulle ilusat töönädalat, head tuju, rõõmsat olemist, aktiivsust, häid tulemusi, armastust, tervist, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia