Nädalaprognoos 08.07-14.07

Armsad sõbrad! Sellel nädalal me saame rohkem selgust, kui eelmisel nädalal on olnud seisakuid ja asjad on veninud, praegu on selgem mida Sa pead tegema, kus tuleb olla kannatlik ja oodata, kus tuleb olla aktiivne või pidevalt tegutseda, hakkab ilmuma tuleviku perspektiiv, kuid  ees on veel pisut udune.

Tööl ja tegevuses on aeg kus kokku tuleb sobitada mitu asja korraga, kuid mitte tekitada paanitsemist ja askeldust, kõik asjad võivad tunduda tähtsatena ja teha prioriteete on keeruline. Ära unusta puhata, praegu kõik asjad on tähtsad ja oleks hea vältida vigade tekkimist. Liigu aeglaselt oma toimetustes kuid tee kõike korralikult, ära kiirusta.

Praegu pole sobiv aeg suurte projektide ja tehingute algatamiseks, kuid jooksvates asjades tekkib võimalus raha teenida, pole sobiv aeg tööd muuta kuid saab ülemusega rääkida palga tõusust, kuid Sinu argumendid töötasu tõstmiseks peavad olema kaalukad ja tõsised.

Ära kiirusta uutes suhetes ka siis kui sulle tundub, et see on armastus esimesest pilgust, parem kui sa lihtsalt sõbralikult suhtled, pärast vaatad kuidas asjad arenevad. Praegu ole vaatleja rollis ja lähtu oma sisemisest seisundist.

Tervis sõltub oskusest puhata ja lõõgastada. Riskid on seotud pingega, on võimalikud peavalud, kätes ja jalgades krambid, joo rohkem vett.

Hea on reisimine, hea aeg , et tegeleda spordiga. Ametid ja ametnikud ülikaua võivad teha oma tööd ja võivad venitada asjadega või paberitega. Sõidud ja teed toovad sihtide saavutamist ja naudingut. Looduses eriti aktiivsed võivad olla putukad ja ussid. Tehnilised rikked on kaootilised, kuid läheb katki see mis loob piiranguid: uksed, aiad, aknad, lukud, väravad.

On võimalikud tigeduse hood, mis tekkivad kui sa pead midagi ootama või kannatama. On palju erinevat informatsiooni, mis muudab elu, mõtteid, teekonda. Hoia silmad ja kõrvad lahti.

Soovin Sulle toredat nädalat, rohkem rõõmu, suve soojust, tegusat tegutsemist, head tuju, rõõmu, tugevat tervist, armastust, edu , raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar