Nädalaprognoos 08.04-14.04

Armsad Sõbrad! Sellel nädalal meid ootab areng ja rõõm, ka selleks tuleb valmis olla, kui Sa tahad seda saada. Keskendu heal, sa ju oled looja ja oma elu allikas. Õppetunnid meile ei loo teised inimesed, karma, Jumal, Universum, ega miski muu. Kui Sina oled oma elu allikas, tähendab Sina lood oma elu ja kui sa võitled sellega mida oled loonud sellest tekkib õppetund, mille mõistmiseks Sa kulutad aega, aga tegelikult pidevalt võitled iseendaga. Milleks kulutada aega võitlemiseks oma loominguga? Me ei karda pimedust vaid valgust enda sees.

Selle nädala jooksul protsessid liiguvad väga aktiivselt, tekkib soov lõõgastuda, kuid just praegu on hea hoida kõik otsad enda käes ja luua endale imeline tulevik. Muidu kulutad palju aega, et taas olla liikumises. Aktiivsest hoovuselt on kerge välja langeda ja pärast on raske taas oma seisund taastada.

Tegutsemine ja töö hea on pühendada mitte ainult raha teenimisele või enda huvidele kuid ka teiste heaolule. Hea on aitamine, toetamine, innustamine. Kui sa tahad innustada ja toetada teisi Sinu asjad liiguvad tunduvalt paremini ja toovad head tulemused ja kindlasti inimesed märkavad ja hindavad.

Ole rohkem enesekindel ka siis kui sa kahtled enda võimalustes. Kui Sa tahad kiiremini edasi liikuda ütle endale ma saan ja ma oskan. Kahtlused vaid tekitavad seisakut. Rõõmusta enda tulemuste üle. Aeg on muutunud ja tuleb teadvustada, et kõik on vaid Sinu enda kätes.

Finantsides pole oodata aktiivsust, on võimalikud situatsioonid kui näiteks sa saad töötasu vähem kui oled arvestanud. Ürita suhtuda rahulikult see on ajutine ja kui sa usud, et raha tuleb, siis nii ka on. Sellel nädalal on hea šopata ja osta mida varem oled soovinud.

Suhtlemises kergelt tekkib vastuolu. Kõik võib minna mitte nii nagu oli planeeritud või soovitud. See aeg on hea sõpruse või armastuse arendamiseks. Palju rääkimist, sõnumeid, meile. Inimesed otsivad teineteist ja annavad teineteisele uusi võimalusi. Samas parem vähem usaldada inimesi keda Sa ei tea, eriti kui see inimene väga soovib Sinuga kontakteeruda. Inimene võib olla on huvitatud vaid enda eesmärkides ja läbi Sinu tahab rahuldada enda vajadused. On võimalikud lahkhelid sugulastega ja perekonnaliikmetega. Oska olla kannatlik ja rahulik, siis kõik kiirelt taastub. Kui sa tutvud anna endale aega, et pareminini tunda ja uurida inimest. Ära kiirusta.

Tervis sõltub sellest, kuidas Sa oled varem enda eest hoolitsenud, kuid erilised riskid puuduvad. Hea on minna juuksuri juurde ja vabaneda vanast energiast. Aprillikuu keskele paljud jõuavad mõttega, et on tulnud aeg midagi muuta ja tuleb ennast täita uuega. Hoia endas seda mõtet ja varsti see areneb.

Soovin Sulle ilusat nädalat, jõudu, energiat, soojust, teadvustatust, õitsengut, küllust, armastust, tervist,  edu, raha ja õnne

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar