Nädalaprognoos 15.04-21.04

Armsad sõbrad! Sellel nädalal meid ootab võimas nädal, nädal läbib Täiskuu perioodi ja mitmed soovid täituvad, protsessid liiguvad aktiivselt nõuavad jõudu ja sisemist arenemist, kuid samas annavad ka palju vastu. Peamine mäleta, et saadud tulemused pole lõpp ja ei saa mõelda, et oled saavutanud maksimumi, see on alles algus.

Töös ja tegevuses on uute asjade algatamise aeg, kuid rõõmu ka toovad lõpetatud asjad. Praegu on tähtis keskenduda sellel, mis on Sulle praegu oluline ja tasub ka mõelda oma tulevastele tegevustele või algatustele. Inimesed hea meelega jagavad oma teadmised, kogemused, abi ja ei palu midagi vastu. Tuleb olla helde ja siis ka Sulle tulevad kingitused. Tegele jooksvate asjadega kiirel, ära jää ootama.

Võib olla tuleb kulutada ressursse, kuid kõik mida Sa kulutad toob Sulle midagi vastu. See puudutab ka finantse. Ole raha suhtes rahulik, ürita mitte mõelda, et raha on vähe samas ära kiida ennast, et raha on palju, ole neutraalne. Oste tuleb teha loogikaga.

Suhetes on vajalik kohalolu, kui Sinu kõrval on keegi olemas, lõpeta muretsema tuleviku pärast. Parem vabane liigsetest emotsioonidest ja luba suhtel areneda. Hea periood kohtingutele ja romantikale. Uued tutvused ei too rõõmu kui sa tahad kohe mõista, kas saab selle inimesega luua suhted ja luua pikaajalised plaanid. Luba teil mõlemal lihtsalt olla.

Tervis on hea, kuid on võimalikud erinevad naistehaigused ja põletikud, seega ole ettevaatlik. Liikumise ja sõitude aeg. Sõidu aeg võid midagi avastada või näha. Liigu füüsiliselt ja mentaalselt, arene ja rõõmusta.

Soovin sulle head ja aktiivset nädalat, rõõmu, toredat tuju, meeldivaid kohtumisi, aktiivset liikumist ja tegevust, tervist, armastust, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar