Nädalaprognoos 07.10-13.10

Armsad sõbrad! Alanud nädal võib olla keeruline, mitte selle pärast, et peame palju tööd tegema või mingeid probleeme lahendama, me avastame ise ennast ja väljume oma mineviku kestast, seega kõike näeme teisiti. Astud sammu kõrvale ja oled ennast kaotanud.

Jätkuvad eelmise nädala tendentsid: enesemõistmine, oma eluväärtuste ülehindamine, sisemine ei lange kokku väljas toimuvaga. Tähtis on osata kainelt hinnata situatsiooni ja mõista kas Sinu sammud langevad kokku Sinu sihtidega või ideede realiseerimisega. Sa tegutsed aktiivselt kuid rohkem oled keskendunud enesemõistmisel.

Töös ja tegevuses tahad näha kui efektiivne ja kasulik on Sinu töö, kuid oska organiseerida oma aega, jaotada jõudu selleks, et vältida väsimust. Hea on koostöö ja otsi neid inimesi, kes saavad Sind aidata, kes oleks huvitatud Sinu projektides. Kui kellegi abi eest tuleb maksta, siis tee seda, siis ka tulemus on parem, energiavahetus on tähtis. Väldi kriitikuid ja nõuandjaid ja vabatahtlikuid abilisi, kes trügivad Sinu tegevusesse. Ise ka vähem anna nõuandeid sest sa võid tunda teise inimese agressiooni. Kuid see on pigem seotud tegevusega ja ärikontaktidega.

Isiklik suhtlemine on rohkem asjalik, kuid tekkib selgus kas on  olemas tõeline huvi ja tegelikult oleks hea lõpetada suhtlemine inimestega, kes pole Sulle huvitavad. Tuleb võtta vastu ka fakt, et kui Sinu vastu puudub huvi, mitte solvuda. Need inimesed kes on teineteisele huvitavad saavad suhet arendada.

On palju erinevaid emotsioone ja ka siin valitseb siihia. Tutvus võib kasvada üle sõprusesse ja sõprus armastusesse. Tekkib soov olla koos, on võimalik suhte taastamine, sest inimesed teavad mida teineteiselt oodata ja kuidas aktsepteerida. Täitsa uued tutvused ei lähe edasi, sest kui puudub mõistmine kes sa oled, keegi midagi selgitada ei viitsi ja tutvus võib kohe ka lõppeda.

Praegu energia tõuseb, me liigume Täiskuu poole ja tervist jätkub, et elada igapäevast elu. Oleks tore piirata söömist, kuid võib olla seda raskem on teha, sest meid ootab ees talv. Samas praegu on ka uute teadmiste aeg, mine kursustele, loe raamatuid, on võimalus iseendale muutuda huvitavaks. Hea on osta riideid, kodukaubad, tegeleda tehnikaga ja autodega.

Soovin sulle, head nädalat, toredat tuju, tegutsemist, head tervist, rõõmu ja valgust, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia