Nädalaprognoos 02.09-08.09

Armsad sõbrad! Selle aasta september on aktiivne. Palju jõudu ja energiat. September algab koos Kuu kasvuga ja ees meid ootab sama võimas Täiskuu. See kuu on traditsiooniliselt pühendatud saagile. Me teeme järeldused, analüüsime ja hakkame tasapisi valmistuma talveks.

Täna alanud nädal on suunatud läbielatud teadvustamisele ja samas ka aktiivsele tegevusele. Algab globaalne aktiivsus mis puudutab pikaajalisi plaane, millega tuleb kiirelt tegeleda ja ka neid projekte kus on vajalik koostöö teiste inimestega ja ka pisemad ülesanded võivad muutuda suureks ettevõtmiseks. Üldiselt on palju vastutust, julgust ja soovi olla võitja.

Töös ja tegevuses võivad tekkida mingid uued tingimused. Sageli see võib olla sündmused mis annavad jõudu ja innukust. Tekkib soov jooksta edasi ka siis kui tegemist pole palju. Sa isegi ei märka kuidas saad hakkama ülesannete kuhjaga.

Tasapisi tuleb raha, tagastatakse vanad võlad, antakse preemiat, autasud, kingitused. Kuid samas tuleb tagastada võlad selleks, et säiliks finantsiline edu, hea on panna kõrvale mingi raha ja pole tähtis summa vaid fakt, et paned raha ümbrikusse või panka. Tore kui see raha koguneb järgmise kevadeni. Praegu on hea osta seda, mis on vajalik talvel.

Suhetes tass tekkivad raskused. Tähtsad otsused on juba vastuvõetud, kuid isiklik elu vajub tagaplaanile ja ette tulevad äri või töö kontaktid. Inimesed on teineteisest eemal on rohkem tegutsemist, puudub romantika. Uutes tutvustes võib tekkida ükskõiksus, keegi kedagi kutsub kohtingule aga huvi puudub või kohtingul arutatakse tegevuse plaane. Kui kontakt on loodud, siis see ka jätkub, oska olla kannatlik ja oota. Praegu kontaktid on sellised, mis suudavad muuta Sinu elu, seega midagi ei peagi kiirelt arenema.

Tervis sõltub sellest, kuidas oled endasse suhtunud alates kevadest, kuidas hoolitsesid, kuidas oled söönud ja joonud, kuidas puhanud. Iga inimene saab tunda millel ta oma kehas pole tähelepanu pööranud ja millega tuleb kohe tegeleda. Sellel nädalal võivad valutada musklid nagu oleksid teinud rasket sporti. Igas elu aspektis jälgi oma emotsioone, praegu see on parim abistaja, eriti siis kui midagi toimub. Tea oma sihid, mine edasi ja Sinu teel puuduvad takistused. Naudi sooja sügist.

Soovin Sulle toredat nädalat, hea meeleolu, rõõmu, aktiivsust, innukust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. bzstqcpfxu
    42 minutit tagasi

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

    Vasta

Jäta enda kommentaar