Nädalaprognoos 01.07-07.07

Armsad Sõbrad! Meid ootab Noorkuu ja Päikese varjutus. Kui palju see Sind mõjutab? Kui oled ise oma elu looja, siis ei mõjuta, Sul on võimalus ise valida kui palju Sind miski mõjutab ja kas Sa tahad, et mõjutaks. Valikuid teed Sina ise. Samas praegu on huvitav aeg ja ees meid ootavad uued ülesanded. Lähimal ajal on võimalik transformatsioon, enda ja oma ruumi muutmine, on palju õppimist, uut kogemust. Aeg sihtide otsimiseks, oma sisemise tõde määramiseks, ehk tuleb mõistmine kes Sa oled, mida tahad ja mida oma sihtide saavutamiseks tuleb teha. Samas tuleb mõistmine kas Sa elad oma elu, kuid nendes otsingutes puudub vaikus ja rahu. On võimalik lõplikult vabaneda vanadest mõistetest ja piirangutest,  näha enda elus uut. On võimalikud kaotused kuid vaid selleks, et Sinu mõistus oleks selgem.

Tänane päev kordab nädalavahetust ja praegu toimub puhastumine, hea on olla omaette vaikuses ja mõista, aga mida Sa tegelikult tahad. Mida rahulikum on tänane päev seda parem.

Nädala jooksul on võimalik, et tegevus või töö ei too rõõmu, eriti see kajastub inimestes kellele meeldib oma tegevus. Rahulolematust kinnitavad keerulised ja mõttetud ülesanded, mis võivad tekitada ebarahuldust. On võimalik, et puudub võimalus lahendada enda probleeme või juhtub kriis loomingus. Peamine mitte paanitseda vaid rahulikult teha oma asja edasi. Kuid samas see on ka Sulle võimalus mõista, kas see millega tegeled on Sinu oma või tuleb midagi muuta, kuidas saaksid edasi areneda? Kui Sulle varem ei meeldinud Sinu töökoht, ära imesta kui Sind vallandatakse. Praegu pole soovitav küsida oma palgale lisatasu.

Suhetes iga inimene määrab oma koha: töös, armastuses, perekonna kontaktides. On võimalik lahendada vanad küsimused, varaga seotud asjad, kaovad vanad sidemed kuid samas ka suhted võivad tugevneda. Pinnale kerkib andestuse teema, keegi soovib parandada vanad vead. Inimesed näitavad oma tõelist nägu, kukuvad maskid, lahustuvad illusioonid. Samas võivad väljuda ka sisemised varjatud tunded ja emotsioonid.  Inimeste vahel on ka võimalikud hävitavad konfliktid, eriti nendes suhetes kus varem on olnud armastus.

Taas on võimalikud peavalud, peapööritus ja nõrkus, nädala lõpuks see seisund möödub. Mitte kõige parem aeg reisimiseks, takistuseks võivad olla inimeste enda soovid, mis võivad olla segased. Kõige parem on oma sõidu hoolikas planeerimine. Pragu on uute võimaluste aeg seega märka ja tegutse. Kui sa midagi soovid mõista küsi!

Soovin Sulle edukat päeva, edasiliikumist, rahu, mõistmist, head tuju, rõõmu, armastust, edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia