Meie roll maailma muutumises

Hiljuti oli punane kuuvarjutus. Inimesed tundsid ennast erinevalt. Mõni elas läbi „Hingede ööd“, kuuvarjutuse lõppedes tundis ta kergendust ja selgust. Mõni inimene, kes oli viimased kaks nädalat elanud rõõmsalt võis tunda peale varjutust justkui vaimset ja füüsilist ekslemist.

Kõik protsessid mis meiega toimuvad on loomulikud. Neid ei ole vaja niivõrd lahti mõtestada, kuivõrd lihtsalt läbi elada. Ikka veel kestab aeg kus tahame oma seisundit analüüsida, otsida põhjus-tagajärgi. Tuleb aru saada, et kõiki niite suures mustris ei ole võimalik läbi analüüsida.

Meilt oodatakse uskumist, et mitte midagi ei toimu niisama või selleks, et meid karistada. Tuleb suhtuda lugupidavalt nii enda kui ka teiste inimeste seisunditesse ja rollidesse. Paljud võivad tunda sügavat pettumust, et peavad mängima mingisuguseid rolle.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

2 kommentaari

 1. elmo1666
  38 minutit tagasi

  energiad (minu kehas ja lähiümbruses) on nii pöörases segaduses, et tasakaalu selles märgata või tunnetada on väga raske 🙂

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   2 tundi tagasi

   Praegu on selline aeg, et energiad on erinevad, meid võivad tõmmata korraga erinevad suunad ja lisanduvad ka transformatsiooni sümptomid, tasakaalu leidmine on vajalik, selleks, et paremini mõista ennast ja ümbritsevat maaila, samas võib olla selline energiate möll meeldib?

   Vasta

Jäta enda kommentaar