Saavutad rohkem, kui kaotad „MA PEAN“.

 

Tegutsemisel oleme harjunud lähtuma kohusetundest. Selleks, et midagi elus saavutada, sunnime ennast takka ja tõukame tegudele. Käitumismallid olid meile vanades mustrites vajalikud ja tänu nendele saavutasime palju erinevaid ning vajalikke oskusi. „Peab“ oli elus läbilöömiseks vajalike rollimängude etendamiseks tarvilik. Aeg on muutunud ja me ei vaja enam erinevaid maske. Endale tuleb vaid teadvustada, millist maski Sa kasutad ja sellest vabaneda. Võib tunduda, et endine elu jätkub samas vaimus, sest ostame süüa, käime tööl, kasvatame lapsi, aga me ei pea elu jätkamiseks rohkem rolle mängima – vanad motiivid on kadunud.

Paljud on juba tundnud, et aastatega süvenenud harjumuslike rollide mängimine nõuab suurt energiat ning huvi maskide vastu kaob. Enam ei saa ennast sootsiumis pidevalt kehtestada ja maski kanda. Praegu on tegutsemine võimalik vaid juhul, kui soov selleks, tuleb Sinu seest ehk kui oled oma keha ja Hingega ühenduses. Mäletad, mida vanemad Sulle sünnipäevaks soovisid: „Ole hea laps, kuula sõna ja õpi hästi!“ Tollal oli kõik üks täiuslikult mängitud roll ja meil oli selleks ka jõudu. Praegused energiad aga rollide mängimist enam ei toeta. Ma ei saa rollidesse energiat anda. Eriti siis, kui need ei ole sisemise tahtega vastavuses. Kui jätkad endises vaimus, siis kaotad oma ressursse ja tunned ennast energiast tühjana.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar