Meie lapsed ja nende „probleemid“.

Meie lapsed on meie kõige lähedasemad peeglid ja õpetajad. Nad aiatavd meil oma käitumise ja probleemidega meie elu näha, vaatenurki muuta, piirangutest ning stereotüüpidest vabaneda. Peamine on oma Hinge hääle kuulama hakkamine. Hing ei allu rollimängudele, illusioonidele, hirmudele ega traumadele.

Kui Su lapsel on probleemid ja ta teistest erineb, siis see on Sinu võimalus ärkamiseks ja arenemiseks. Protsess võib keeruline ja valulik olla, sest meie sees on arvamus või veendumus, et vanemad teavad täpselt, mis nende lastele parim on. Mõnikord võib meie ettekujutus lapsi lämmatada ja vanemaid hävitada. Viimase viiekümne aasta jooksul on reaalsus kiiresti muutnud. See kogemus, mis meid 90 aastatel toetas ja perestroika ajal aitas, on uuel ajastul absurdne. Kogu muudatuste protsessi on ka kiirendanud tehnoloogia areng.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar