Hingeline lähedus või võõrdumine

Elame huvitaval ajal. Elu muutub ja koos sellega, muutub ka meie taju, vastuvõtlikkus, tundlikkus, meie keha energiavahetus ja toitumisharjumused ning inimeste keskel viibimine on teistsugune. Praegu me lausa sünnime uuesti. Muudatused võivad puudutada ka suhtevaldkonda – isiklikke ja peresuhteid.

Kirjutan suhete muutumisest. Inimesed, kellega oled mitmeid aastaid koos olnud – lähedased, lapsed, vanemad, töökaaslased – muutuvad samuti, nii nagu Sina.

Mis meie muutumisest muutub? Hakkame ennast rohkem kuulama ning senisest enam oma sisemist häält usaldama. Tagajärjena tunneme ennast tavasituatsioonides varasemast teisiti ja tahame ka senisest erinevalt tegutseda.

Kui Sulle varem meeldis sõpradega väljas käia, siis nüüd võib tekkida soov selle asemel rahulikult kodus olla. Aknast välja vaadata või omasoodu kodus toimetada. Või ka vastupidi – tahad toimetamisest vabaneda ja lähed pigem jalutama või sõidad mõneks päevaks kuskile ära.

Kõike seda teed mitte sellepärast, et oled nii mõelnud, vaid tahad teadlikult teisiti elada. Lihtsalt, Sa ei saa enam „nii nagu on olnud varem“ tingimustega leppida. Sinu sees on midagi formeerunud ja see paneb Sind oma elule keskenduma, sõltumata Su lähedaste reageeringust.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar