Kui lähedane inimene manipuleerib

Me kõik vahest puutume kokku lähedaste inimeste manipulatsioonidega. Selles on eriti tugevad meie eakad vanemad. Igasugune manipuleerimine väljendab nendes olevat sisemist tühjust, ehk kohutavat sisemist musta auku. Manipuleeriv inimene proovib saada Sinult tähelepanu ja energiat. Kui täiskasvanu inimene suudab ja peaks ennast ise täitma siis laps ja vanur, ehk need kaks vanusekategooriat vajavad meilt energeetilist tuge. Täitmata ootuste ja vastastikuste solvangute sasipundar on selles valdkonnas palju suurem. Temat saab arutada konkreetsete näidete alusel.

„Ema kes elab oma täiskasvanud tütrest eemal, on endale väljamõelnud seda, et ta sureb ja terroriseerib oma last igapäevaste telefonikõnedega, lapsepõlvest alates tütar on tundnud, et peab kui ema olema oma täiskasvanud emale“.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar