Kvant üleminek, transformatsioon

Maa teostab üleminekut, sellest on palju räägitud ja kirjutatud. Paljud inimesed mõtlevad, et toimuv transformatsioon on kellegi poolt väljamõeldud teema, kuid tegelikult Sa ju isegi näed ja tunned, kuidas kõik ümberringi muutub ning vanad mustrid rohkem ei tööta.

Praegu on valikute aeg ning samas muutuvad ka meie õppeprogrammid. Paljud meist läbivad hetkel sügavat ja globaalset füüsilise keha transformatsiooni, nii loob Uus ajastu Inimese keha. See protsess on toimunud ka varem, kuid pehmemates tingimustes ning inimestel, kes teadlikult tegelesid iseendaga, otsisid kontakti oma Hingega ja õppisid mõistma Maailmaloomise seaduseid, kes puhastasid ennast negatiivsetest emotsioonidest, -mõtetest, -tegudest ja õppisid vastu võtma ennast, inimesi ja Maailma sellisena nagu nad on.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia