Kui suhtes kulud jagatakse pooleks?

Olles kooselus tihti jagatakse kulud pooleks. See paistab nii euroopalik ja kaasaegne. Kuid selle taga ma näen ka seda, kuidas naine konkureerib mehega ja transleerib: “Ma ise!”. Selle seisukohaga ta tõukab eemale vastassoo esindajad ja ei soovi luua suhteid. Loomulikult iga inimene loob ise oma elu ja teeb enda valikuid.  Olen kuulnud ühe naise lugu tema kooselus kõik kulud jagatakse 50/50. Kas on ta õnnelik? Ei. Kuid kui mõelda selle me oleme ise oma õlgadele võtnud terve kotti täie kohustusi.

Millest räägivad ajaloo õppetunnid? Milliseid reegleid on olnud 20. sajandi ühiskonnas? Mees on peamine, naine aga all. Tal ei olnud võimalust valimistel hääletada, haridust saada ega juhtivatel kohtadel olla. Tema peamised kohustused olid: köök, lapsed, kirik ja tal pole lubatud meeste asjadesse süveneda!

Ühest küljest pole paha, et mees on perekonnapea. Naine ei pea muretsema, kuidas raha teenida ja maja ehitada. Kuid samal ajal ta täielikult sõltus mehest. Paljud mehed kasutasid oma õigusi ja vabadusi, kuid naisel puudus see võimalus. Millised emotsioonid kogunevad, kui inimene on milleski piiratud? Viha ja valu. Varem või hiljem kogu negatiivsus tuleb välja. Seetõttu ilmus selline liikumine nagu feminism. Naised tahtsid tõestada, et neil on ka õigus isiklikule vabadusele. Toesta, et nad on sama targad kui mehed, nad saavad ka raha teenida, oskavad olla iseseisvad. Kuid naised nõudsid üha enam ja moodne feminism ei toonud kasu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia